Dowydas

Xbox 360 "birzgesys"

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu tokią problemą su Xbox 360 jog kiek pažaidus Xbox'as pradeda skleisti keista ir garsų birzgesį, garsas eina iš nežinia kur bet tikrai ne iš dvd romo ar ventiliatorių, tiek aukšto dažnio birzgesys, pats xbox'as nėra nei senas nei daug naudotas kad būtų kas susidevėje... Gal kokių minčių? Pats xbox'as veikia puikiai tiek skleisdamas garsą tiek neskleisdamas jo, garsas atsiranda ne iš kart įjungus o praėjus kokiam pusvalandžiui ar daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad xboxe tik dvi judancios dalys: dvdromas ir cooleris. Nebent jie sukelia vibracijas ir tada birzgia korpusas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks boxas? gal maitinblokis..man maitinblokis fat'o 'cypdavo'

 

Jasperis, nu pas mane irgi fatas, bet ne maitinblokis cypia, nežinau dabar jau nustojo, žiurėsiu ryt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyciau kad pradeda cooleris burzgti, variantas isardyti ir sutepti, jeigu esi kada maitinimo bloka ant pc ardes tai zinosi kur tepti,o seip gal kaip uzkaista tai atsilaisvina kokia detale, bet uzkaitus kaip tik turetu plestis ir nesigirdeti nieko, anyway, praeik su atsuktuvu varztelius visus :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip man rlevin aiškino, pas mane irgi tas birzgesys buvo ir dabar dar kartais užeina, birzgia ta skarda kuri pritvirtinta prie šoninės case'o dalies. Nu jei esi ardęs turėtum žinot, per visą šoną ji eina

Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, pas mane 2006m xbox360 ir niekas pas ji nei burzgia nei ka, o jis jau senis didziausias, as ji jau turiu net 6 metus ji pirkdamas nusipirkau org cooleri kuris laiko iki siol, ausina xbox360 mano, nors jis ir nlb ir kaista, kad ir kaip bebutu keista prazaidus kad ir 12-ar daugiau laiko norit tikekit norit ne, bet taip yra.
Redagavo IGNOLTA
Bent jau offtopic'us naudok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ir kaip tu dabar pagelbejai zmogui kuris uzdave klausima...? pasigirt ir as moku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nei as giriuosi nei ka tik konstatuoju fakta ir viskas, ir duokit minusu daugiau man vienodai rodo.
Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

Sveiki, pas mane 2006m xbox360 ir niekas pas ji nei burzgia nei ka, o jis jau senis didziausias, as ji jau turiu net 6 metus ji pirkdamas nusipirkau org cooleri kuris laiko iki siol, ausina xbox360 mano, nors jis ir nlb ir kaista, kad ir kaip bebutu keista prazaidus kad ir 12-ar daugiau laiko norit tikekit norit ne, bet taip yra.

 

Nuotrauka

 

Ne į temą

Nei as giriuosi nei ka tik konstatuoju fakta ir viskas, ir duokit minusu daugiau man vienodai rodo.

 

Prašė kas nors čia ateiti ir konstatuoti faktus?Žmogus uždavė konkretų klausimą,jeigu neturi ką pasakyti praeini pro šalį :D
Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.