nevermind

CIV apsaugos apejimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu problema su ta CIV apsauga. Nusiflesinau savo xbox phat i naujausia ixtreme. Zaidimai be civ veikia. BET. Driver SF ir Forza4 po kurio laiko ismeta pranesima, kad diskas neorginalus ir perkrauna xboxa.

Zaidima bandziau irasyti i Philips, TDK, Verbatim diskus. Su imgburn ir su clone cd. Visais atvejais irasoma be klaidu i xbox harda zaidima instaliuoja be klaidu, tik ijungus zaidima (faktiskai, net jungti nereikia, uztenka diska idejus kazkiek palaukti) ismeta, kad diskas neorginalus. Rasau naudojat ta pasirinkima, kad rasyti nukerpant dali info, zodziu viska, pagal sukurtus listus.

Ar mano dvd romas kaltas ar kas?

 

Kitas klausimas del DVD rom, maciau yra Lite-on vienas modelis, kuris iraso zaidima pilnai ir nebemeto jokiu CIV. Bet ar tik vienas modelis tera galintis ta padaryti, pc neturiu jau kokie 5 metai ir nesiruosiu tureti, o tas dvdrom jungias per pc jungtis. Ar nera jokio pakaitalo jam su usb jungtim?

 

p.s. XBL nanaudoju.

Redagavo nevermind

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nemaciau, kad cia paprasto xbox. Perkelkit, arba sukursiu rytoj nauja tema prie 360, o sita bus galima trinti.

Redagavo ViPeRkillz
buk atidesnis kita kart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera, yra tik vidiniai SATA dvdwriteriai. Juos galima pajungti per usb su spec perejimais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera, yra tik vidiniai SATA dvdwriteriai. Juos galima pajungti per usb su spec perejimais

 

Nerekomenduojama ju jungti per usb. Tiksliau sakant man neveike. Nespedavo rasyt. Va su eSATA kitas reikalas viskas puikiai. Po to suzinojau kad USB yra perletas sitiem dalykam. Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

usb nera perletas sitiem dalykam, nebent tavo pc, usb 2.0 greicio pilnai pakanka... man viskas ok su usb dvd'rom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

usb nera perletas sitiem dalykam, nebent tavo pc, usb 2.0 greicio pilnai pakanka... man viskas ok su usb dvd'rom

 

Idomus dalykai... Gal koks chipset neatitikimas pas man tada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie tokius kalbat?

 

Lygiai toks pat ir mano buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano labai paprastas poziuris: daiktai yra skirti tam kam yra kuriami. iHAS dvdwriteriai skirti pc. Taip, ne visi turi pc. Tada galima bandyti naudoti adapterius, bet jie ne visada veikia.

Kiek teko paciam bandyti, du is triju veike. Ir zinoma 100% veike X360USBPRO aparaciukas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerekomenduojama ju jungti per usb. Tiksliau sakant man neveike. Nespedavo rasyt. Va su eSATA kitas reikalas viskas puikiai. Po to suzinojau kad USB yra perletas sitiem dalykam.

 

O kiek kainuotu pajungt iHAS prie laptopo per eSATA?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kabeliai, kur nuotraukoj nuo 20lt iki 40-50lt (vienodi), biski maziau vietos uzimantys ~ 50lt, o ta dezute man ir paciam idomu, kas ten per dezute. Ar tai paprastas hdd korpusas ar spec deze dvd rom'ui? Bandziau ieskoti kilobaito,fortako svetainese, neradau, seniai nebesidomiu jau tokiais daugtais. Gal kas nuoroda imestu, kur ji pardavineja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.