rokasj

Pamirsau psn password

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi turiu viena problema. As nusipirkau nauja playstation 3 ir norejau pajungti savo sena psn acc (pries 3 metus turejau sena ps3), bet as pamirsau jo passworda. O kai spaudziu forgot password manes praso ivesti email ir birthdate. O birthdate as ivedziau random. Tai ar galit patart ka man daryt. Nes as ant seno acc turejau nusipirkes keleta zaidimu ir demo, kuriu jau nebera psn store. Aciu is anksto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš klaidų mokomies, kitą kart nevedžiosi belenkaip gimimo datos :lol:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi turiu viena problema. As nusipirkau nauja playstation 3 ir norejau pajungti savo sena psn acc (pries 3 metus turejau sena ps3), bet as pamirsau jo passworda. O kai spaudziu forgot password manes praso ivesti email ir birthdate. O birthdate as ivedziau random. Tai ar galit patart ka man daryt. Nes as ant seno acc turejau nusipirkes keleta zaidimu ir demo, kuriu jau nebera psn store. Aciu is anksto

 

Pas mane panaši situacija buvo. Esmė tame, kad jei tu nepameni savo gimimo datos, nieko nepeši :lol:

Paieškok per google, turėtum rasti kažkuriam forume linką, kuriame užtenka tik registracijos emailą suvesti ir pass gauni į paštą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kaip nors??? :lol: . Gal i sony parasyt, paprasyt. Ar kitaip, nes man labai reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tokiems dalikam kaip parduotuves PSN ar XboxLive geriausei vesti viska Teisiklingai o ne random

 

I Sony paskambines jie taves paklaus Gimimo datos, nieko nepesi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal kas nori gamesharinti, tik demo. Noreciau just cause 2, skate 3, naruto ultimate ninja storm 2. Atsiprasau jei pasirode izuliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.