ch0k3

Steam Portable ID

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, surfinau po netą ir radau kaip galima pasidaryti Steam portable ID savo parašui ir pan.

 

Steamprofile.com galima pasidaryti 2 rūšių portable ID:

 

Nuotrauka

ir

Nuotrauka

 

Jei norite pasidaryti kažkurį iš šitų, reikia tik nureiti į steamprofile.com svetainę ir spausti Nuotrauka , tada prisijungiate su savo duomenimis prie Steam ir jums automatiškai sugeneruoja vieną ar kitą Steam portable ID, duomenis vesti yra visiškai saugu :thumbsup4: .

 

Beto, su šio ID pagalba, kitiems surasti jus Steam'e bus daug lengviau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu yra labai daug,tik ooglei ivedi, steam profile id cards ar signatures ir visks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pripaztu tokius dalikus kai ID card padaro patis kurejai tokie kaip Officel Playstation

(man saugiau)

 

bet seip jo geras dalikas , graziai ir atrodo :P + uzmesciau bet baigesis mano limitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu yra labai daug,tik ooglei ivedi, steam profile id cards ar signatures ir visks

 

 

 

 

Taip yra, bet čia oficialus :D

 

 

 

 

As pripaztu tokius dalikus kai ID card padaro patis kurejai tokie kaip Officel Playstation

(man saugiau)

 

bet seip jo geras dalikas , graziai ir atrodo :D + uzmesciau bet baigesis mano limitas

 

Tai va tame ir esmė, aš ieškojau oficialaus čia ir yra oficialus, nors ir 3rd party, bet per patį steam psl galima prisijunkt prie šito portable ID :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.