Impaler

PlayManija.lt konkursas #18!

Rekomenduojami pranešimai

kažkaip atrodo kaip gryno dailininko piešta..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu as ta ikeliau, tai turetu but tamsioje zonoje, virsutiniame kamputy, kur yra skrybeles kampas.

 

Nu neiziuriu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, deja ir as niekaip nesugebu iziuret jo sioje fotografijoje. Teks geresnes kokybes fotoaparata skolintis, matyt :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, deja ir as niekaip nesugebu iziuret jo sioje fotografijoje. Teks geresnes kokybes fotoaparata skolintis, matyt :(

 

Skolinkis,nes darbas ziauriai geras,rimtas darbas,tad verta mums irodyti,kad tas uzrasiukas yra :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuggles, as neturiu su kuo fotografuoti :/

 

O tai kaip pirmą kart nufotografavai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir prasideda atmaskės kažkokios.. Aš nufotkinau su savo Samsung Corby 2 ar 3mpx.. :D Juk ne į kokybę žiūrim, o į darbus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma karta fotografavau su SKOLINTU fotoaparatu. Telefonas pas mane paprasta noske.

 

O tai neturi nei vieno fotografuojančio aparato namuose? Nė vieno fotografuojančio telefono, laptopo, webcameros? Kokybės nereikia, tik kad matytųsi užrašas. Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma karta fotografavau su SKOLINTU fotoaparatu. Telefonas pas mane paprasta noske.

 

Na jeigu laimetum su siuo darbu,tai tada tektu man darba siusti,kad isitikinciau,kad tikrai jis piestas tavo... Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka galiu pasakyti, nu darbas nera blogas, bet yra nera superinis. Aisku reikia, kad irodytu jog jo darbas, bet nereikia taip iskart jo uzsipulti. Norejau ir as dalyvauti, bet tai gerai pagalvojau, kad tikrai man nereikia sito prizo, o tuo LABIAU labai laiko neturiu, nes mokslai. Vat butu kazkoks naudingas prizas man ir reiketu piesti tai 110% sudalyvauciau. Tai vat, butu labai faina, kad butu vel koks konkursas, kad piesti reiketu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dedu pliusą Dantei, nes man irgi kažkaip mokslai prispaudė, ir tuo labiau prizo man nereikia šio. :)

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

o cia su kokiu fotiku fotkinai Redagavo auksinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Berods Olympus. Tiksliai nepamenu, tik zinau, kad buvo is "O" raides. T'sakant, meninku ir fotografu fotoaparatas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.