Impaler

PlayManija.lt konkursas #18!

Rekomenduojami pranešimai

Čia mano darbas, nekoks gavosi. Gailiuosi labai kad "Spalvinau", bet koks išėjo toks.

post-40086-0-25106500-1326986723_thumb.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laula pagal šita darei? :)http://gabrielmauran...ankin-199713798

RedShine manau, kad tu nevertas šanso. Ir išvis masn rodos taip parašei tik dėl to, kad atgautum reputaciją...

O šiaip per savaitgalį manau ir aš pabandysiu. :)

 

Pagal nuotrauka http://www.6lyrics.com/SixLrImages/News/MiguelE-2010-2/665bf36f-7a8c-47b9-a88e-36c3e99b6952.jpg :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na respect,bet jau už sąžiningumą :) Ką aš žinau,dėl manęs gal ir galėtum toliau dalyvauti,bet čia jau tegu sprendžia forumo valdyba ir aišku gautum tikrą savo darbą pristatyti....Bet kaip sakiau tegul sprendžia Impaleris....

 

Koks respect už sąžiningumą? Nejuokinkit, kai prispaudė uodegą, tada jau ir sąžinė pas melagį atsirado, o prieš tai čiulbėjo "jau senai piešiu"... :) :) :) Čia žmogus ne šiaip paprastoj skilty norėdamas pasigirti ne savo darbus įdėjo, bet norėjo visus apgauti ir konkursą laimėti. Toks veiksmas nusipelno 100% bano. Apgailėtinas poelgis, RedShine forumo gėda.

Redagavo Epikus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks respect už sąžiningumą? Nejuokinkit, kai prispaudė uodegą, tada jau ir sąžinė pas melagį atsirado, o prieš tai čiulbėjo "jau senai piešiu"... :) :) :)

 

Na gal ne visai taip susakiau,bet bent jau prisipažino kad kaltas,nes kitas taip ir neišdrįstu prisipažinti...na dabar jau jokio skirtumo,nuosprendis paskelbtas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitas geras, tiek ir aš man atrodo sugebėčiau tik nupiešt. :) Praleidai raidę dar, Playmanja parašei. :)

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi, labai atsiprašau, kažkaip žioplai čia praleidau. :) Įdėjau naują su įterptą I, bet aišku ne taip gražiai atrodo užrašas dabar. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gėlių nereikia. :)

 

Bongo tai prie bajerio ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neblogi piesinukai ypac bongo ,o laulai tai manau nepasiseke, nes piesiny nupiese sesuo ir jai jis laimes, tai manau koky menesy tures sesei visaip pataikauti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bongo turbut laimes ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bongo turbut laimes ;)

 

duok ir kitiem sansa (nebuk optimistas) butu mano konkursas tai 100% bongo laimetu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech, ar apsimoka piesti kai neturiu xbox ir guitar hero nemgstu? ;) Nes spaudynet tuos mygtukus tai nesamone ;]]] Turiu tikra gitara ir man gerai. Vien tik patinka, kad grazi gitara tai ant sienos visai nieko butu ;DDD Na nezinau ar verta vargt? :? Ka manot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech, ar apsimoka piesti kai neturiu xbox ir guitar hero nemgstu? ;) Nes spaudynet tuos mygtukus tai nesamone ;]]] Turiu tikra gitara ir man gerai. Vien tik patinka, kad grazi gitara tai ant sienos visai nieko butu ;DDD Na nezinau ar verta vargt? :? Ka manot?

 

Ne į temą

Manyčiau geriau leisti laimėti tiems kurie tą prizą galės naudoti. Bet čia tik mano nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.