kefyras123

xbox live problema

Rekomenduojami pranešimai

sveiki turiu tokia problema prisijungiau prie xbox live ir kai tik noriu kanors palosti per internete pvz nba 2k iunge varzybas palosiu koki kelini ar du ir mane diskonektina is live ir taip visada kame problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema gali būti dėl interneto kokybės, o tiksliau dėl pačio routerio, modemo. Pas mane irgi tas pats, naudoju speedtouch 585 routerį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema gali būti dėl interneto kokybės, o tiksliau dėl pačio routerio, modemo. Pas mane irgi tas pats, naudoju speedtouch 585 routerį

 

na internetas tai tikrai neblogas skynetas manau turetu pavesti ta laiva na o ruteris tai nz pirkau uz 130lt istikro tai tikrai neblogas jis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau tada.. Pas mane buvo iš pradžių problemos su NAT.. paskui susitvarkiau , pasidariau upnp enable.. Bet dbr vistiek dinginėja, jau turiu kitą routerį, žiūrėsiu kaip su juo reikalai... Nes kolkas tai diskonektinas dažnai, neįmanoma pažaist. Gal kas žinot dar priežasčių ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.