Mindaugas1980

Gavau superine maike

Rekomenduojami pranešimai

Nu va, buvau isvykes ir siandien gryzes radau savo ilgai laukta Battlefieldo 3 maike :):)

Labai labai dekui narkatai uz tokia puikia dovana, taip pat linkejimai visam PLM kolektyvui :)

Va ir nuotrauka(snukis uzdengtas ne todel kad atrodyciau kietesnis, tiesiog Lietuva maza, ir nelabai noreciau , kad buvusiu tarnybos draugu vaikiai pamatytu dede Minde bepozuojanti kaip kokiam p... zurnalui :)

Zodziu labai labai dekui dar karta :) :)

 

Uzskaitau sita maikute :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super maikė :) Ir foto nebloga :) Kad ir kokia maikė, kad ir koks žmogus būtų , svarbiusia centre - xbox. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats tokios maikes noreciau ! :) MLDC lietuvos veliava pakabinta Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nieko maike. tik neik taip atrodantis laukan :)

 

Ne dabar neisiu, bet kai jaunas buvau ir leliuko neturejau, prigeres prisisegdavau pistulika prie kojos , uzsidedavau ant galvos balaklava, uniformines kelnes, kariska dzemperi(be nasyvu) ir nakti eidavau i lauka rukyti :) Nieko, mano kaiminai supratingi, zinodavo kas atostogom po sunkiu pratybu gryzo :) Na bet tai buvo labai labai seniai, visi pridurniuojam jauni ir girti :)

 

gero nesiojimo :) atrodai gerai

 

Na i nuotrauka paziurejus, atrodau kaip maniakas su tokia snukio maskuote, arba mazvaikis COD persizaides, bet kaip sakiau, Lietuva maza, o musu kariuomene dar mazesne :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maike sauni bet as pavydziu lt veliavos :D ,reikes paciam nusipirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, buvau isvykes ir siandien gryzes radau savo ilgai laukta Battlefieldo 3 maike :):)

Labai labai dekui narkatai uz tokia puikia dovana, taip pat linkejimai visam PLM kolektyvui :)

 

Dekui uz linkejima, ir gero nesiojimo tau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu gavus maikutę,maikė tikrai superinė.Ir fone viskas nice Xbox,Homeris ir LT vėliava :D .Atodai kaip Xbox teroristas (trūksta tik kad kampe gulėtų surištas su užrišta burna koks Playstation atstovas spaudai ar pan :D

Ne į temą

Beje iš kur Homerį gavai?Aš irgi tokio noriu
Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Houmeris is Vokietijos. Pailgam vamzdely tokie kaip m&m's saldainiai buna ir ant to vamzdelio Houmeris pamautas ar kitas veikejas is Simpsonu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nee, Homeris is Anglijos, gavau dovanu Kaledoms :) O medalis uz Sausio 13 9 kilu begima :)

 

as kažkuriais metais begau, tai molinius dalino Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.