Melynakis

Xbox Live ant zebra neto

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki ty wat kaip prisijunkt xboxa ant zebros interneto as noriu kad internetas vienu metu butu tik ant xboxo vienu metu ant pc ir ant X'o nereikia ty wat kaip?

 

Ir kur reiktu vesti tuos ussername ir pasworrd? Nes cia zebra per modema taip reikia ir per pc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zebra yra toks b**** , kad vos ant xboxo jo uztenka lost live, vos vos, ant optimalaus plano, o ant pc ir xbox naudot vienu metu tai net nesapnuok, ir nre negalvok, su tokiu greiciu gali tik ant mobileku naudot, o jei slabnesnis planas tai ir ant pirmo xboxo lagins, ten gal kokem ds uztektu. pasijunkt lb paparsta, bet dauk terliuzes. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip per routeri geriausia jai turi sviesolaidini (reiks greitu laiku man isivest) interneta. siaip patogiausia butu zaisti vienu metu tik su boxu kada reikia pc. nes kaip sake xFiniti llllaaaagggiiinnnssss!

Redagavo baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug terlūzės? Turiu ZEBRA internetą, įkišau laidą į routerį ir viskas, yra man netas ir ant PC ir ant X'o. :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirk antra tinklo plokste, ja isidek i pc, susikonfiguruok, ikisk xbox'o laida ir tau veiks per xbox'a ir pc tik jei noresi losti live reiks laikyti ijungta pc.Bent pas mane taip ir wiskas puikiai veikia!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane zebra optimalus internetas ir jis pajungtas ant 2 kompu ir x360. Aisku nevisada visi yra ijungti kompai, bet niekada ant xbox nelagina ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man iskolo toks klausimas ketinu pirti x360 pas mane zebra internetas ir paziurejau kad modeme yra laisvas ethernet portas tai jei xbox pajunksiau i ta porta ar veiktu live beto man ant kompo reikia tuos username vesti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.