miglyx

LINAS STANKUS VAGIS

Rekomenduojami pranešimai

Tai jo jus visokiose puslapiose rasykit kad linas stankus vagis ir jo banko sask pridekit taip tikrai jis daugiau nieko neapgaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Idomu idomu.. Nes as kaskaip tai esu tas LINAS STANKUS :troll: .
Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Idomu idomu.. Nes as kaskaip tai esu tas LINAS STANKUS :troll:.

 

Tai pinigus grazink :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

miglyx, būtinai informuok mus čia, kai bus kokių naujienų

 

 

na taip iniciatyva gali padeti bet policijos ar teisesaugos atsakymas gali buti per mazas mastas ar mazai pareiskimu sia tema ir pan.ta prasme man sunku isivaizduoti tavo idejos igyvendinima. :P

 

Ne į temą

Tiesą sakant, aš irgi sunkiai įsivaizduoju :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As itariu sita zmogu

http://www.playmanija.lt/forumas/n42260/karolisj/

Kad jis yra tas pats ISN taigi kreipiuosi y imperi kodel neuzbaninai nei vieno? nors visi ikalciai yra tai bent jaigu policija nieko nedaro tia bent ban uzmestum.

Ytarimus sukele nes 2is tu zaidimu tie patys is to pacio miesto ir netgi tas pats vardas to pilnai uztenka bent jau man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesuprantu šio žmogaus. Jis man į privatkępradėjo gasdinti, kad atvažiuos, sumuš, suspardys. Nesuprantu ką jis čia svaigsta...

Gal laikas būtų atsigauti po traumų senų tau : ) Aš tau nesu nei joks Linas, nei Stankus,taigi atsip*. : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, kažkaip praslydo pro akis tema. ISN užbaninau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas su sitom zmogum tvarkoje. Katik grizau, zaidimas viskas tvarkoj bukle 10/10 ir dar kaina nuleido. Miglyx ne ant to zmogaus uzsipolei. )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas su sitom zmogum tvarkoje. Katik grizau, zaidimas viskas tvarkoj bukle 10/10 ir dar kaina nuleido. Miglyx ne ant to zmogaus uzsipolei. )

 

Pirma rasai kad numeris tas pats kaip Lino stankaus kur nupiso is manes 110lt ... tai is ranku i rankas aisku nevogs o kai pervdziau pinigus ir dingo...

NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka

Sleepyfan sako kad numeris tai jo tai ko cia nesuprast tas pats zmogus Nuotrauka

Redagavo miglyx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nu tu vienu pusrutuliu galvoji. pvz neisivaizduoji tokiu dalyku kaip copy paste skelbimai neturint nieko tik pasiimant pinigus ir dingstant etc. ar vel koki mesla placiau galvok atsiras ir variantu. zmogus patikimas buvo taskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

(telefono)NUMERIS TAS PATS!!!Kaip b*** kitas zmogus gali but?Nuotrauka

Apvoge cia faktas? as negavau nei zaidimu nei pinigu Nuotrauka

Pasiskaityk geriau pirkau pastu as jam pinigus pervedziau o jis zaidimu neisiunte...

 

 

 

GALIT VOGT I VALIAS NIEKAS NIEKO CIA NEDARO Nuotrauka

 

 

P.s. Klausimas tai as apipizdinsiu koki zmogu mane uzbanins susikursiu kita acc parduosiu kamnors ir vsio legit? Nuotrauka

 

 

Mano manymu sleepy fan nuleido geimo kaina kad jis cia dabar tiap bugztu TAIGI PLAYMANIJOJ NIEKO NEDARO SU VAGYM

Taigi "Vok arba buk akvogtas"

Redagavo miglyx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.