ReiKaz

Gidas: " Your device is not compatible with this game" apėjimas

Rekomenduojami pranešimai

Paskutiniu metu visi Gameloft žaidimai tikrina ar tavo smartas yra iš suderinamų telefonų sąrašo. Pajungus žaidima patikrina ir išmeta lentelę:

 

"Your device is not compatible with this game

Please request a refund."

 

Manau daugelis žino savo telefonų parametrus ir supranta ar šis žaidimas turetū eiti ant smartphono. Šitas gidas pakeis telefono modelio pavadinimą, kuris tiktų žaidimams.

 

Gidas pagal mano ROM, kuris build'intas iš Nexus One:

  • Instaliuojam Root Explorer v2.17.2.rar.
  • Pasileidę programą einam į "System" folderį ir susirandam "build.prop" failą.
  • Failą atsidarom per "Open With>Text Editor", susirandam vietą šiou atveju:
    ro.product.model=Nexus One
    ir pakeičiam "Nexus One" į "Desire HD".
  • "Save & Exit", restartuojam telefoną ir nuo šiol visur apžins jūsų smarphoną kaip HTC Desire HD.
  • Tada jau instaliuojam žaidimo (.apk), paleide sulaikiam kol "Verifying files" (jeigu įsikėlėt SD failus) ir PlayĄ
Taigi jeigu jūsų smartas Sony Ericsson, tai keiskit modelį į kitą Sony Erricson modelį, nes visa kita neatitiks.

Ir aišku bet kada norėdami galite atsidaryti "build.prop" ir atsikeisti atgal į savo tikrą telefono modelį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as viska padariau kaip parasyta bet vistiek kai jungiu game raso ta pati kame reples?

 

tai kame reples viska padariau kaip parasyta ir vistiek ta pati ismeta kai paleidziu zaidima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as viska padariau kaip parasyta bet vistiek kai jungiu game raso ta pati kame reples?

 

tai kame reples viska padariau kaip parasyta ir vistiek ta pati ismeta kai paleidziu zaidima

 

Replės tame kad kažką netaip darai :( Gidas tikrai geras,pats seniau bandžiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as viska padariau kaip parasyta bet vistiek kai jungiu game raso ta pati kame reples?

 

tai kame reples viska padariau kaip parasyta ir vistiek ta pati ismeta kai paleidziu zaidima

 

Petrai, tiesiog bandyk kita modeli, kuo panasesni i savo turima, tik labiau suderinama su zaidimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweikas.kodel neina paleisti games nors padariau taip kaip rasei.. mano tel s3. O noriu pasijungt orden&chaos.bet neina

 

Bandei i Galaxy S2 pasikeist? Ir kas buna kai bandai paleist?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet matai man net nepasikeicia ten kur reikia systeme pakeisti.issaugoju pakeigimus ir restartuoju,bet pasiziuriu kad niekas nepasikeicia..ir hz ka daryt.

 

Nu man ismeta tapacia lentele kaip ir pries pakeitimus.bet tame reikalas kad nepasikeicia..

 

Nu man ismeta tapacia lentele kaip ir pries pakeitimus.bet tame reikalas kad nepasikeicia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai saugoju man ismeta:file saved,original file backed up as build.prop.bak. net nebeysivaizduoju ka bedadyti..

 

Blem nesuprantu kodel neina..visaip bandau ir vistiek nepasikeicia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal pagelbesit kaip susitvarkyti man ta dalyka..

 

itariu rootintas, ytariu turi clockworkrecovery? jei taip tai pirma pasidaryk system backup, paskui daryk kaip anksciau darei bet issaugojes pakeitimus istrink ta "backed up original file" ir tik tada restartuok, kadangi itariu kad restartavimo metu tavo tel nenori "suvirskint" tavo pakeitimu todel naudoja "original file" ir ji sukeicia su tuo kuri tu issaugojei, tai tu jam nepalik galimybes rinktis, istrink original file, jei tel tai labia jau nepatiks, atsisakys uzsikraut os tada galesi system restore padaryti ir vel viskas veiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai gaudausi as cia tai gal gali smulkiau paaiskinti kaip viska paeiliui daryt man kad viskas gautusi:)

 

Nelabai gaudausi as cia tai gal gali smulkiau paaiskinti kaip viska paeiliui daryt man kad viskas gautusi:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai gaudausi as cia tai gal gali smulkiau paaiskinti kaip viska paeiliui daryt man kad viskas gautusi:)

 

Nelabai gaudausi as cia tai gal gali smulkiau paaiskinti kaip viska paeiliui daryt man kad viskas gautusi:)

 

pakeites I "s2" susirask "build.prop.bak" faila ir ji istrink, bet nerekomenduoju to daryti jei neturi isirases "clockwork recovery" nes gali sugadinti operacine sistema ir kaip paskui ja atstatinesi as nzn, jei turi clock work recovery tada pirma perkrauk I recovery mode ten pasidaryk backup, perkroves pakeisk I s2 issaugok tau sukurs build.prop.bak tu ji susirask ir istrink...

tavo tel ta pakeitima mato kaip klaida ir kraudamasis istrina pakeitimus panaudodamas ta faila, tu ji istrink ir tel netures pagal kuo pakeisti tavo seivinta faila ir turetu palikti toki koks yra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.