baudinis

kaip ikelti is usb muzika,filmus ir kita info?

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,gal galetumet paaiskint kaip sukelti failus is usb i hdd xbox?nes turejes ps2,tai ten be problemu iseidavo,o su xbox neiseina kazkaip.ir dar klausimas:kodel man beklausant is usb pvz dj seta koki nors,neprasuka dainos su garsu(na jei filmas butu tai ta prasme su vaizdu)dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,gal galetumet paaiskint kaip sukelti failus is usb i hdd xbox?nes turejes ps2,tai ten be problemu iseidavo,o su xbox neiseina kazkaip.ir dar klausimas:kodel man beklausant is usb pvz dj seta koki nors,neprasuka dainos su garsu(na jei filmas butu tai ta prasme su vaizdu)dekui

 

Perkelt su xbox negalima. Reikia HDD prie kompo jungt tada perkelsi. Cia yra didelis skirtumas nuo PS2. PS2 tai budavo homebrew o cia paprastai tokiu nera (nebent RGH). Sekanti klausima pats perskaityk ir perrasysk suprantamiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,gal galetumet paaiskint kaip sukelti failus is usb i hdd xbox?nes turejes ps2,tai ten be problemu iseidavo,o su xbox neiseina kazkaip.ir dar klausimas:kodel man beklausant is usb pvz dj seta koki nors,neprasuka dainos su garsu(na jei filmas butu tai ta prasme su vaizdu)dekui

 

kaip ir atsakyta , ka siaip pats galejai nete susirast ir nekurt temos kuri neturi prasmes. negalima perkopint nieko is usb..klausyk tiesiai is usb ir prasukinek taip kaip leidzia prasukinet, arba isvis to nedaryk. tai ir visi variantai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galėtumėt daugiau papasakoti apie XBOX 360 HDD prijungimą prie pc?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.