TukkaSi

Paprastų žaidimų įrašymas su iHAS

Rekomenduojami pranešimai

Iškilo keli klausimai:

 

1. Jei pas mane nuflešintas iHAS, tai kokius nustatymus parinkt per Image Burn, kad galėčiau įsirašyti XDG2 žaidimus?

2. Gal kas bandėt paprastus žaidimus su iHAS rašyti su TDK? Man neveikia, o jum?

3. AP2.5 žaidimus rašyti reikia kaip paprastus žaidus ar kitaip?

 

Dėkui už atsakymus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negaliu tiksliai atsakyti i tavo klausima,ypac del TDK,taciau papasakosiu apie savo situacija,nusipirkau iHAS burneri,IMG burner nustatymai pas mane nekeisti nuo tada kai isirasinejau GOW3 ir WWE12(kai tik nusiflesinau i LT2.0),ir man reikejo irasyti apie 10 senesniu zaidimu XGD2 (praktiskai visa GH serija) ir viskas isirase be problemu,bei pasileido be problemu :) Irasinejau i Verbatimus ir viskas ciki :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negaliu tiksliai atsakyti i tavo klausima,ypac del TDK,taciau papasakosiu apie savo situacija,nusipirkau iHAS burneri,IMG burner nustatymai pas mane nekeisti nuo tada kai isirasinejau GOW3 ir WWE12(kai tik nusiflesinau i LT2.0),ir man reikejo irasyti apie 10 senesniu zaidimu XGD2 (praktiskai visa GH serija) ir viskas isirase be problemu,bei pasileido be problemu :) Irasinejau i Verbatimus ir viskas ciki :)

 

O rašei su tokiais pat Image Burn nustatymais, su kokiais rašai XDG3 žaidimus? Gal kas esat išbandę TDK?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O rašei su tokiais pat Image Burn nustatymais, su kokiais rašai XDG3 žaidimus? Gal kas esat išbandę TDK?

 

Nustatymu absoliuciai nekeiciau,o atsakyma i tavo klausima ko gero radau cia http://www.playmanija.lt/forumas/t32870/xgd3-zaidimu-irasymas-i-acme-dvdr-dl-ritek-s04-66/,tau reiks persikonfiguruoti biski nustatymus,viska rasi komentaruose :) Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustatymu absoliuciai nekeiciau,o atsakyma i tavo klausima ko gero radau cia http://www.playmanija.lt/forumas/t32870/xgd3-zaidimu-irasymas-i-acme-dvdr-dl-ritek-s04-66/,tau reiks persikonfiguruoti biski mustatymus,viska rasi komentaruose :)

 

Kad ten kalba eina apie XDG3 žaidimų įrašinėjimą, o man reikia paprastų žaidimų įrašymo informacijos. Nu jei Tau įsirašė, tai turetų ir man. Black Ops pavyko įrašyti, tik neprisimenu kokius nustatymus pasirinkau. Nu pabandysiu įsirašyt. O tai niekas nebandėt į TDK rašyti paprastų žaidimų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ten kalba eina apie XDG3 žaidimų įrašinėjimą, o man reikia paprastų žaidimų įrašymo informacijos. Nu jei Tau įsirašė, tai turetų ir man. Black Ops pavyko įrašyti, tik neprisimenu kokius nustatymus pasirinkau. Nu pabandysiu įsirašyt. O tai niekas nebandėt į TDK rašyti paprastų žaidimų?

 

Nu blem,jeigu siandien tau nieko nesigaus,tai ryt nuspirksiu pas save pardej TDK diska ir pabandysiu,o tu tuos TDK diskus is cake'o naudoji ar perki dezutese?

Beje,nuo tada kai pasinaudojau siuo gidu http://www.playmanija.lt/forumas/blogas/4/i80-xgd3-zaidimu-irasymas-su-imgburn-v2560/ ,daugiau jokiu nustatymu niekada nekeiciau,bet dar tikrai rasiausi kruva senu zaidimu ir sau ir draugams,beje pvz, Guitar Hero 2 tai man atrodo is vis caro maro laiku ir turetu buti isvis xgd1 variantas dar...

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as xgd2 su iHAS irasineju i nebrandinius diskus nekeisdamas jokiu nustatymu. Viskas viekia be problemu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu zinok pas save parduotuveje pasirodo nebeturiu TDK disku,pasiziurinejau Kedainiuose Maximoj,Norfoj,Topo Centre niekur neradau,kad nusipirkti bent viena diska :rofl: tai zinok negaliu pas save pabandyti...o gal jau isprendei problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu zinok pas save parduotuveje pasirodo nebeturiu TDK disku,pasiziurinejau Kedainiuose Maximoj,Norfoj,Topo Centre niekur neradau,kad nusipirkti bent viena diska :thumbsup4: tai zinok negaliu pas save pabandyti...o gal jau isprendei problema?

 

Aš iHAS jungiu prie laptapo ir tik dabar prisiminiau, kad ir laptope esantis DVD-rom'as irašinėja į Double Layer diskus. Su juo pavyko į TDK įrašyti, bet kai su iHAS bandžiau, tai nepavyko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.