toshiuxxx

RGH kas toliau

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi pasidariau savo xui slim 250 gb RGH. Viskas pavyko gerai, ganetinai nesudetinga tik kantrybes ir kropstumo siek tiek reikia... :D Taigi dabar norejau jusu patarimu.. kas toliau ?????? :innocent: gal kas nors galit patarti kokias programas ar kaip jas pavadinti susirasyti.. Tik isvardinkit ka reikia tureti xex menu ar dar ka, o kaip pasidaryti susirasiu pats nes su anglu kalba biski draugauju :notworthy: taigi kas netingit pasidalinkit info su pradedanciuoju :rolleyes: ka reikia tureti kad veiktu visi zaidimai? kaip ysikelti parsisiustus grajus i hdd? Taigi isanksto dekui tiem kurie pasidalins info :D:cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.xbox360iso.com/jtag-and-you-t287062.html Gal padės

Ne į temą

Mano manymu žmogui pats lengviausias dalykas yra apsiskaityt apie pati RGH/JTAG angliškai kur nors giduose/tutorialuose kur pagrinde viskas yra ko reikia, o ne nusirghint pačiam ir nežinot kas toliau daryt. Manau žymiai sunkiau yra sulituot ten viską ir nand'ą dumpint, nei tolesni easy step'ai / programų diegimas ir tas žaidimų perkelimas į HDD, tai turėtu būti nenaujiena ir viena is lengviausiu vietų... :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi pasidariau savo xui slim 250 gb RGH. Viskas pavyko gerai, ganetinai nesudetinga tik kantrybes ir kropstumo siek tiek reikia... B) Taigi dabar norejau jusu patarimu.. kas toliau ?????? B) gal kas nors galit patarti kokias programas ar kaip jas pavadinti susirasyti.. Tik isvardinkit ka reikia tureti xex menu ar dar ka, o kaip pasidaryti susirasiu pats nes su anglu kalba biski draugauju :) taigi kas netingit pasidalinkit info su pradedanciuoju :) ka reikia tureti kad veiktu visi zaidimai? kaip ysikelti parsisiustus grajus i hdd? Taigi isanksto dekui tiem kurie pasidalins info :troll::)

 

Ne į temą

Cool storry bro
Redagavo narkata
[off] tagai, bereikalingas postas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man tik atrodo, kad jis tik sužinot nori ką ten daryt reikia, o dar nieko nepasidarė, nes niekas nedaro nežinodamas ką reikės daryt paskui :)
Redagavo narkata
[off] tagai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tik atrodo, kad jis tik sužinot nori ką ten daryt reikia, o dar nieko nepasidarė, nes niekas nedaro nežinodamas ką reikės daryt paskui :)

 

 

Pasidare pasidare :) na, bet kiekvienas turi teise i savo nuomone :troll: tiesiog baigiau vakar 12 ( kaip matai pagal temos sukurimo laika), ir tingejau besigilinti ir skaitineti kas kaip toliau, parsisiunciau xex menu 1.1 bet ir kazkokia bufalo programa, bet nieko toliau nebedariau, nes jau vielu buvo. Todel maniau kad per siandien gausiu konkrecios info ir vakare daug greiciau darbai eisis... Na, bet jai tamstai pasijuokt geriau nei forumieciui patarima duoti, tai manau geriau komentarus i 15min rasyti B) O cia zinau yra daug zmoniu kuriem nesunku patarimais pasidalinti :)

 

Beje vakar iskart 2 slimus dariau ir pas viena ant motinines stovi kazkokia papildoma plokste-mikroschema, o pas kita nea. Abi motkes trinity. Prie to paciu uzklausiu gal zinot kas tai per daiktas :)

 

P.S isanksto sorry tu kuriem gyventi trukdo mano klausimai B) ir dekui tiem kurie netingi pasidalinti ziniomis B)

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Žmogus paklausė o jus čia iškart ant jo užsisėdat, tuo aš užsisėsiu ant jūsų , pasižiūrėsim kaip bus malonu jums
Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4gb vidinė atmintis. Tikriausiai viena plokštė nuo Xbox360 4gb SLIM , kita nuo 250gb SLIM :D Tikiuos padėjau.

Aš kai turėjau JTAG'inta Xbox'ą tai pagrindiniai dalykai kuriuos naujindavau ir naudodavau tai Dashlaunch / Freestyle Dash / Xexmenu. Toliau galimos programos kaip MKV player ir tt jeigu tau jų reikia :D O žaidimus gali įsirašyt į HDD per ftp arba pasijungęs HDD prie kompiuterio per sata jungtį. Žaidimai turi būti išextractinti (Xbox Image Browser naudojau) iš .iso formato į folderi (xex formatu kartais vadina) arba perkonvertuota su iso2god programa į GOD (Game on demand) formatą.

Redagavo Amunicija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4gb vidinė atmintis. Tikriausiai viena plokštė nuo Xbox360 4gb SLIM , kita nuo 250gb SLIM :) Tikiuos padėjau.

Aš kai turėjau JTAG'inta Xbox'ą tai pagrindiniai dalykai kuriuos naujindavau ir naudodavau tai Dashlaunch / Freestyle Dash / Xexmenu. Toliau galimos programos kaip MKV player ir tt jeigu tau jų reikia :) O žaidimus gali įsirašyt į HDD per ftp arba pasijungęs HDD prie kompiuterio per sata jungtį. Žaidimai turi būti išextractinti (Xbox Image Browser naudojau) iš .iso formato į folderi (xex formatu kartais vadina) arba perkonvertuota su iso2god programa į GOD (Game on demand) formatą.

 

 

 

vo ciat tai atsakymas :thumbup: na man filmai tikrai neaktualu, tam turiu kita technika :whistling: del plokstes, tai joa vienas xas su 4gb integruota, o kitas su 250 hdd.. As ir sukau galva kas ten gali buti, nes kek zinau slimam dvi motkes tera (naujoji ne Jtaginama-RGH, ir trinity)..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.