kefyras123

virusas

Rekomenduojami pranešimai

paspaudziau per skipe ant kazkokios nuorodos i ft ir db skype uzsikrete kazkokiu virusu ir istisai pats daro komferencijas ir sumeta visus kontaktus i ja...gal dar kam taip ira? gal zinot kaip panaikint? o gal cia net ne virusas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paspaudziau per skipe ant kazkokios nuorodos i ft ir db skype uzsikrete kazkokiu virusu ir istisai pats daro komferencijas ir sumeta visus kontaktus i ja...gal dar kam taip ira? gal zinot kaip panaikint? o gal cia net ne virusas?

 

Mano draugei neseniai irgi buvo ta pati situacija. Siūlyčiau parsisiųst Kaspersky Virus Removal Tool ir praskanuot sistemą. Mano atveju buvo užkrėstas system aplanke esantis csc.sys failiukas, virusų skeneris bandė jį sutaisyt, trint... ir jokio teigiamo efekto. Įtariu, kad panašiai atsitiko ir pas tave, nes abiejų kompų infekcijos įvyko kelių dienų bėgyje. Beje, ši virusas bando apkrėst ne vien Skype, bet ir MS Outlook'e esančius adresų knygelės kontaktus siuntinėdamas jiems spam'ą su kenksminga nuoroda.

 

Pasiūlymas paprastas - išsivalyk sistemą ir šviežiai persirašyk Windows'us :)

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maciau kas kas is mano draugu ir pasigavo, nes konferencijas daro

 

Tai trumpam padariau jam BLOCK (kol susitvarkis)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausias budas format ir reinstal windows. su tom antivirusinem tai net nezaidziau nes niekad gyvenime nera padejusios.

Redagavo Benasis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mačiau mokykloj man atrodo tokį atvėjį, skype sumeta į konferenciją tave, kažkoki neturimi kontaktai, tai čia būtų virusas ? Reikia skenuot ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

cia visi dejuoja apie virusu atakas, o mano systros vakar naujam kompe hdd uzsilenke, cia irgi virusas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau daro taip, kad sukviečia į konferenciją ir numetą nuorodą kur tipo pažiūrėti reikia, o ten virusas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiap lengva užkipt kaip pries viruso nuoroda ,,cha cha foto" ar dar kasnors parasyta, ir draugas tau siuncia tai ir dauguma atveju sutinki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Praskenuok pc su BitDefender Total Security 2012. Aš panašų fb/skype virusą buvau pasigavęs, tai antivirusinė padėjo

 

http://www.playmanija.lt/forumas/t33073/pasigavau-skype-virusa-su-facebook/

 

"Ta antivirusinė laikoma geriausia šiais metais, http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/. Jei kam reiks tai linkas iš kur siūstis - BitDefender Total Security 2012 BitDefender Antivirus Plus 2012 ir kaip įrašyti ją -

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=-dSr0gsWV4Y&feature=player_embedded"

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Linkai tavo duoti neveikia kazko

 

dabar veikia ?

 

dabar pilnai sutvarkiau post'ą.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.