Domanis

PS2 game top'as

Rekomenduojami pranešimai

Nenori niekas padaryt kaip kad gbatemp forume. Tipo zmones raso zaidimus kurie jiems patiko, taip zaidimas idedamas i sarasa ir jam pridedamas vienas balas, pagal balu skaiciu suskirstoma i kategorijas, pvz 50+ must have, 30+ vertas demesio ir pan. Taip pat zaidimu pavadinimas buna tam tikros spalvos, kuri parodo kokiam zanrui priklauso. Na ir zaidimo pavadinimas kaip nuoroda i metacritic ar trailery, butu labai patogu jeigu niekas netingetu apsiimt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenorek kad viskas butu patiekta kaip ant lekstutes, eini i youtube ir ziuri tave dominancio zaidimo trailerius, gameplay ir visa kita kas tave domina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik pasakiau kaip daroma kitam uzsienieciu forume, labai patogu ir naudinga, asmeniskai man cia esamas sarasas nieko neduoda, turiu random pavadinimu sara, ir kas is to? Rinktis zaidima pagal tai kaip tas pavadinimas skamba? Nezinau nei kateogoriju nei nieko, tiesiog nenaudingas listas. Jeigu galima, galiu ir pats padaryt tokio tipo lista kaip kad sakiau :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kkaas tau draudzia, negi manai kad tik moderatoriai gali rasyti gidus apzvalgas ir t.t. jei tik turi laiko ir noro tai pirmyn, bent man tai patiktu toki lista perverst

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu naaaa.... Buvau jau pabaigias daryti toki top'a pagal nesto uzsakyma, bet padares nedidele klaidele norejau ja pasalinti ir p*st paspaudziau mygtuka "Atgal"

Nu ir na*ik viskas ir dingo... dabar toks gruzas ima... Nuotrauka Nu, bet vistiek siandien dar tureciau prisiruost ir padaryt is naujo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik pasakiau kaip daroma kitam uzsienieciu forume, labai patogu ir naudinga, asmeniskai man cia esamas sarasas nieko neduoda, turiu random pavadinimu sara, ir kas is to? Rinktis zaidima pagal tai kaip tas pavadinimas skamba? Nezinau nei kateogoriju nei nieko, tiesiog nenaudingas listas. Jeigu galima, galiu ir pats padaryt tokio tipo lista kaip kad sakiau :D

 

As ir nesakau kad ieskoti pagal zaidimu pavadinimus :D Susirandi tam tikro zanro topa ar lista ir ziuri video kaip kas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kam tada buvo daromas sios temos sarasas?

 

Betkuriuo atveju tas bitchas jau padare ta tema, ir manau ji daug patogesne. Tik dabar jis gaus visus pliusus uz mano pasiulyma, del ko as labai pavydziu ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.