tymbarkFM

Lollipop Chainsaw

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Nu bent jau as tai zaidziu ne del to, kad neturiu ka veikt, o del to, kad man idomu ir patinka tai, laisvalaikio uzsiemimas, zaisti is neturejimo ka veikt galima nebent su telefonu, praktiskai zaidimas su telefonu ir yra uzsiemimas kai neturi ka veikt, nes pvz. as namuose retai isijungiu koki zaidima ant telefono, nera laiko tam, o mokykloj ar kur nors kur nera ka veikt labai geras uzsiemimas geiminti su telefonu, o zaisti, su konsolem, pc yra visai kitas reikalas :)

 

Ne į temą

Aš irgi išvis neįsijungiu nei vieno žaidimo ant telefono nes jie grynai laikui užmušt o ne namuose žaist, kai turi X360 ar PC. Vienas klasiokas androidą turi tai irgi ten užsigeiminęs jis visokį š, tai būna atsisiunčia jis ten namuose daugiau pereina nei šulėj per pertraukas ar lievas pamokas :) kad nuobodūs tie visi žaidimai, net ir Angry Birds ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas turi savitą stilių kaip ir Shadows of the Damned, tačiau kolkas man abu žaidimai tikrai patiko, tik SoTD buvo 3rd person shooter'is, bet čia irgi toks pats fucked up humoras, mindless hack n slash/beat em up, bet geimas manau tikrai ne visiem patiks, įdomu kokie review bus :D

Perėjau jau du stage, labai smagus yra iš tiesų žaidimas, soundtrack'as geras, ypač patiko išgirst Five Finger Death Punch :) net pats pradėjau dainuot http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=P8XyvJ-4EXM#t=81s

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.