gugutm

9504 to 0272 nebeveikia po kamikadzes

Rekomenduojami pranešimai

sveiki visi

 

nusipirkau slima ant dvd raso 9504, o per jungleflasher raso 0272 kaip ir viskas ok.

Pradejau gresti ir gavau garsa, kad atsiriso na perejo i mode 0x00, bet kai meginau irasyti firmware LT+3.0 gavau error invalid kaskas panasaus dabar nebepamenu, ir man jis vel uzsirakino kai padariau intro. Tai ir ko as nedariau ir su folija, ir su namine, na nevisai namine bet su 99% spiritu niekas nepadejo kol draugelis neatejo ir su folija nepazaide, ir uzkabino, atsirakino, bet kaip ir anksciau vel meginau dariti write ir gavau error atsiprasau bet neatsimenu, ir veliau jis folija kaskur uzkabino kad biski jeigu neklistu sutrumpino. sakau reikia patikrinti ar dar visai dvd atsidaro, ir viskas dvd myres, net winbond pcb labai karsta paliko, nors taip anksciau nekaisdavo, ir neaisku ar po kai su folija sutrumpino, ar kaska daugiau nugremze kai su folija zaide kad atrakintu dvd drive, bet zodziu dvd nebeveikia, tai pradejau zeti intike ir radau ebay kad galiu nusipirkti winbond pcb, sakau jeigu pakeisiu man reikes kamikadze vel daryti ar ne?

 

ir kitas dalikas vel ebay, zmogus pardavineja winbond skemas tipo jau atrakintas, bet kaip taip gali butu, biski nesuprantu juk po intro/ vel uzsirakina jos nes cia ne tos baltos kurios po 50 svaru jis kiek suprantu paprasta is dvd pajemes ir atrakines jas pardavineje.

 

winbond pcb http://www.ebay.co.uk/itm/250992172108?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

 

jau atrakinta plokste http://www.ebay.co.uk/itm/Official-Xbox-360-slim-part-Liteon-lite-WINBOND-PCB-9504-0272-0225-0401-/320849652359?pt=UK_VG_Replacement_Parts_Tools&hash=item4ab4212a87

 

sorry uz mano LT rasleva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog pazeistas chipas.

 

Po unlockinimo uzsirakina tik su tai darant specialiai, intro neuzrakina.

 

pirmas linkas ne pcb o chipas, kuri vargu ar sugebesi pasikeiti pats

antras linkas yra locked "Fully working Liteon WINBOND DG-16D4S PCB. presumed locked. "

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip protingai mastant rakta reiktu ishsitraukti pries darant kamikaze

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip protingai mastant rakta reiktu ishsitraukti pries darant kamikaze

 

rakciuka as issitraukiau iskart net dar nepradejas kamikadzes daryt viskas saugu, tam jau buvo pasiruosta. susisiekiau su zmogumi ir jis man siulo pirkti mxic jau su sputniku, ir dar net sako as uz ta pacia kaina jeigu atsiusi man dummy as tau iskart irasysiu tai man tik reikes perlituoti laidelius, nuo seno pcb and naujo.

 

del chipo pakeitimo nesu garantuotas ar paviks bet jeigu paviks reiskia man reikes vel kamikadze daryti taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei chipas lockintas tada taip, jei onlockintas tada nereikes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

sveikas atvykes i kluba! :) tas mano metodas su folija kai pazeistas chipas tai eina peklon kiek vargo sukelia... kai is 2.0 i 3.0 atsinaujinau tai tik per ~6h suzaidziau su folija kad viskas ok veiktu vel..(taprasme atrodo viskas ok, surenki boxa pazaidi 30min-2h ir bum vel nebeveik dvd, vel ardai :) )

 

siaip is tavo duotu varijantu tai geriau visa pcb pirkt, bet jaigu tu vel taip zadi nugrybaut su kamikaze tai geriau +100lt ir pirkt unlockinta pcb :)

 

beja butu idomu kamikazes foto pamatyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

sveikas atvykes i kluba! :) tas mano metodas su folija kai pazeistas chipas tai eina peklon kiek vargo sukelia... kai is 2.0 i 3.0 atsinaujinau tai tik per ~6h suzaidziau su folija kad viskas ok veiktu vel..(taprasme atrodo viskas ok, surenki boxa pazaidi 30min-2h ir bum vel nebeveik dvd, vel ardai :) )

 

siaip is tavo duotu varijantu tai geriau visa pcb pirkt, bet jaigu tu vel taip zadi nugrybaut su kamikaze tai geriau +100lt ir pirkt unlockinta pcb :)

 

beja butu idomu kamikazes foto pamatyt

 

 

mxic pcb nusipirkau su sputniku ir zmogus man irase lt+3.0 dar sake kad paliko atrakinta pcb, tai musiau reikes persirasyti i LT+2.0 nes as visvien nezaidziu online o ir pas mane daug zaidimu senu , ir dar to xtreme kaskokio dvd neturiu, bet su savo dvd senuku galiu pilnai ir gerai isirasyti LT+2.0 zaidimus,

 

tai dabar lauksiu pcb antradieni kaskur turetu jau buti atsiusta, kitas dalikas visvien sakau nusipirksiu dar ta winbond chip ir zadu meginti persilituoti, nes visvien jau pcb nebeveikia, o kad pameginsiu, niekas per galva neduos gal ir perlituosiu grazei ir net suveiks. Nes lituot moku. dar turiu karsto oro lituokli tai zesiu.

 

foto http://imageshack.us/photo/my-images/259/snv31721.jpg/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau siendien Mxic pcb jau paruosta su mano key atrodo viskas okey, bet kaip ir minejau is zmogaus kurio pirkau, jis man irase LT+3.0 bet as persirasiau i LT+2.0, nes man daug geriau, zodziu perlitavau laidus viskas kaip pridera, dvd pradejo veikti jau ir atsidaro tray, bet vel problema. Dabar nebeskaito nei vieno disko, ir nezinau kodel? delto ir kreipiuosi i jus :D

kiek pranarsiau po neta daug varijantu radau kaip pvz, dvd turi buti uzrakintas, bet as ji ir uzrakinau, nors kai gavau buvo atrakintas, kitas varijantas dashboard turi problemu su LT+2.0, ir musiau geriausias varijantas kuris atitiko manajam dvd, buvo tai, kad sudeginau lazeri,

delto ir kreipiuosi i jus prasidamas pagalbos, nes jau nebelaiko nervai, ejau pirkti, rinkausi kuo seniausia, susiradau visa info kad issirinkciau tik liteon 9504 ir gavau bet tik po dashboard update paliko 0272 cia viskas kaip ir liuks, bet dabar ta kamikadze nepasisekus ir paskutinis, kad disku nebeskaito,( nei orginaliu nei irasytu)

as idedu dvd i dvd-rom ir reading raso ir po keliu sec iskart ismeta open tray. Jau nervai nebelaiko :notworthy: as ant sito slimo jau padejau £170 galejau elite uz koki £90 pasiimti tai butu nors rami galva, perflesinciau ir kuo puikiausiai veiktu.

 

 

Atsiprasau uz LT kreiva rasleva, tikiuosi kaskas pagelbis ar patars ka.

Aciu gugutm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu pamegink idet koki audio cd pvz ir paziurek ar skaito, jaigu taip tai dvd key blogas, jaigu ne tai lazeris sukepes... beja jaigu tu xbl nezaidi tai nerakink dvd, nes uzrakinimas tik apsisaugojimas nuo ban, kadangi visi stock buna uzrakinti dabar.. :notworthy:

 

Ne į temą

kita kart flesindamas lazerio sleifa istrauk;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus puiki pamoka, kad nereikia daryti to, ko neismanai. Arba jei darai, tai daryk teisingai, o ne kaip papuola. Butum sumokejes 25-30 svaru profams ir butu seniai viska padare, o ir sutaupes butum nemazai.

 

Pirmiausiau pradeciau nuo to, kad persiflesinciau i 3,0 fw, atsinaujinciau i 2.0.14699.0 dashborda, atsisiusciau naujausia abgx, praleisciau zaidima per ja ir isirasyciau su iHAS dvdwriteriu. Jei tuomet neveiks, reiskia arba lazeris, arba laidai arba bloga pcb. Jei niekas nepades, tuomet siulau ieskotis viso naujo dvdromo (40-50 svaru) arba darytis RGH (zinoma jei neatsinaujinai iki 2.0.14717.0)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas ji gi slimas ir 2.0.14717.0 dashboard jau sutvarkytas tad RGH gali jis darytis :)

ir man kazkodel atrodo kad cia bus blogas dvd key imestas nes jei neskaito zaidimu bet skaito normalu dvd ar muzikos cd (cia dar neaisku)!!!

dar reiktu persiflashinti is naujo ir tada tikrinti gal kartais kokia klaida isimete

siaip siulyciau pradeti nuo dvd kompaktu patikrinimo jei dvd veikia reiskiasi dvd key blogas o tai reiskia perflashinima jei tas nepades tada pasijunk dvd roma tik be skardu ir ziurek ar lazeriukas pradeda sviesti raudonai jei taip yra tada lieka meginti tik perflashinti jei ir tas nepades tada pirk NAUJA pcb ir originalia TX produkcija ir prisimink patarle (skupas moka du kartus)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu GMR sorry, bet pas tave patarimai tai ka as zn...metu zinovas? yah right.. no offence, bet nebent metu spameris...

kam tas lt3.0? kam tas iHAS? kam naujas dash? krc jaigu jis butu nuneses flesint meistram tai butum pasakes: eik tu ju ir klausk, uz ka tu jiem pinigus mokejai??

mldc veikejas! :) :) jai istiks kokia beda reix taves klaust.. ;)

Redagavo xmouserx
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu GMR sorry, bet pas tave patarimai tai ka as zn...metu zinovas? yah right.. no offence, bet nebent metu spameris...

kam tas lt3.0? kam tas iHAS? kam naujas dash? krc jaigu jis butu nuneses flesint meistram tai butum pasakes: eik tu ju ir klausk, uz ka tu jiem pinigus mokejai??

mldc veikejas! :) :) jai istiks kokia beda reix taves klaust.. ;)

 

O kam rasytis sena fw? Kam senas dashas? Ne siaip sau naujus kuria, o tam kad maziau bedu butu. Turi senesni fw, dasha neaisku koki, ir nezinai ar dae.bin kaltas, ar fw persenas, ar abgx pernaujas, o gal persenas... Atsinaujini viska i naujausia ir tada iskart gali surasti kame yra beda, ar dvdrome, ar zaidimuose. Pats neka labiau padejai, tad galetum ir patyleti.

 

Problemos sprendimas susideda is daugelio variantu atmetimo ir koncentravimosi ties pagrindiniais dalykais. Taspats su visa elektrotechnika ir automobiliais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus puiki pamoka, kad nereikia daryti to, ko neismanai. Arba jei darai, tai daryk teisingai, o ne kaip papuola. Butum sumokejes 25-30 svaru profams ir butu seniai viska padare, o ir sutaupes butum nemazai.

 

Pirmiausiau pradeciau nuo to, kad persiflesinciau i 3,0 fw, atsinaujinciau i 2.0.14699.0 dashborda, atsisiusciau naujausia abgx, praleisciau zaidima per ja ir isirasyciau su iHAS dvdwriteriu. Jei tuomet neveiks, reiskia arba lazeris, arba laidai arba bloga pcb. Jei niekas nepades, tuomet siulau ieskotis viso naujo dvdromo (40-50 svaru) arba darytis RGH (zinoma jei neatsinaujinai iki 2.0.14717.0)

 

bus puiki pamoka, kokia pamoka as visai nesigailiu, tik and pinigu gaila, o tu nori pasakyt kai pradejai flesinti ir dirbti su xbox tu neivieno nesugadinai, visa laika viskas ejosi kaip per svieta? tam ir megini, arba paviks arba sugadinsi kaska ir kita karta nebekartosi savo klaidu, kad neitum i minusa,

 

pas ji gi slimas ir 2.0.14717.0 dashboard jau sutvarkytas tad RGH gali jis darytis :)

ir man kazkodel atrodo kad cia bus blogas dvd key imestas nes jei neskaito zaidimu bet skaito normalu dvd ar muzikos cd (cia dar neaisku)!!!

dar reiktu persiflashinti is naujo ir tada tikrinti gal kartais kokia klaida isimete

siaip siulyciau pradeti nuo dvd kompaktu patikrinimo jei dvd veikia reiskiasi dvd key blogas o tai reiskia perflashinima jei tas nepades tada pasijunk dvd roma tik be skardu ir ziurek ar lazeriukas pradeda sviesti raudonai jei taip yra tada lieka meginti tik perflashinti jei ir tas nepades tada pirk NAUJA pcb ir originalia TX produkcija ir prisimink patarle (skupas moka du kartus)

 

 

pas ji gi slimas ir 2.0.14717.0 dashboard, o kur tai parasyta kaskaip perziurejau visa tema ir neradau kad buvau parases, kad pas mane dashboard 2.0.14717.0 ir kaip gali buti blogas dvd key imestas jeigu as dar nepradejas kamikadzes daryt issitraukiau visus dummy,identify,inquiry,key,sierial, kaip tau gali but netas, tu logiskai pamascius atsakyk man? kitas dalikas man visai neskaito nei vieno dvd net originalaus neskaito jeigu ka, klaidu nebuvo nei vieno error kai flesinau, lazeriukas kai diska idedi susviecia sekundei ir truputuka diska pasuka, labai nedaug, zinau as ta patarle, bet kaip ir i pirma posta atsakiau, cia dariau kad kaska ismoksciau, nes nemeginsi negersi sampano.

 

 

Ne į temą

nu GMR sorry, bet pas tave patarimai tai ka as zn...metu zinovas? yah right.. no offence, bet nebent metu spameris...

kam tas lt3.0? kam tas iHAS? kam naujas dash? krc jaigu jis butu nuneses flesint meistram tai butum pasakes: eik tu ju ir klausk, uz ka tu jiem pinigus mokejai??

mldc veikejas! :clap2::thumbup: jai istiks kokia beda reix taves klaust.. :rofl:

 

 

asmeniskai as ir nesuprantau kam man reikia visko naujo jeigu aiskiai pasakiau kad online neziadziu ir nezaisiu, aisku reikes meginti atnaujinti i LT+3.0, gal suveiks, bet siuo momentu tik geriausias patarimas buvo pameginti ar cd diska skaito jeigu ne reikia sudeginau lazeriuka, del laidu viskas buvo profesonaliai perlituota, klaidos nebuvo nei jokios padarita,

 

 

prasau neisizeiti jeigu typo "naglai atsakiau i jusu patarimus" visu gerbiu patarimus

bet tik kaip del to skupumo ir geriau nest pas meistus, dar karta pasikartoju nemeginsi neismoksi, sulauzisi, kita kart nebedarisi tos pacios klaidos, del to mes zmones, niekas negyme viska mokedamas.

 

pas mane dashboard 2.0.13599.0

idejau originalu dvd filma taspats biskiuka pasuka ir girdisi kad lazeriukas truputi paskaito dvd ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.