Dominatorius

Gears of War 3 Execution

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi. Taigi situacija yra tokia. Esu įsirašęs Gears of War 3 truncate metodu. Kiti XGD3 žaidimai veikia be problemų, be ne GOW3. Nuolat nustoja skaityti diską ypač žaidžiant dviese, tačiau disc not authorized retai kai būni menu. O problema tame, kad žaidime visada visada ta pati egzekucija kai laikai Y mygtuką (daug daužo per snukį). Anksčiau veikdavo visos normaliai. O neseniai pastebėjau, kad versus rėžime ar bet kuriam kitame, kad botai daro įvaires, bet man vistiek eina tik ta viena. Taigi nežinot ar tai dėl XGD3 įrašyta truncate metodu ar kas nors kita? Ir kodėl anksčiau veikė, o dabar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Taigi situacija yra tokia. Esu įsirašęs Gears of War 3 truncate metodu. Kiti XGD3 žaidimai veikia be problemų, be ne GOW3. Nuolat nustoja skaityti diską ypač žaidžiant dviese, tačiau disc not authorized retai kai būni menu. O problema tame, kad žaidime visada visada ta pati egzekucija kai laikai Y mygtuką (daug daužo per snukį). Anksčiau veikdavo visos normaliai. O neseniai pastebėjau, kad versus rėžime ar bet kuriam kitame, kad botai daro įvaires, bet man vistiek eina tik ta viena. Taigi nežinot ar tai dėl XGD3 įrašyta truncate metodu ar kas nors kita? Ir kodėl anksčiau veikė, o dabar ne?

 

Su skirtingais ginklais darei egzekucija ar su tuo pačiu? Nes kiekvienas ginklas turi savo egzekuciją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su skirtingais ginklais darei egzekucija ar su tuo pačiu? Nes kiekvienas ginklas turi savo egzekuciją.

 

Su skirtingais, vos ne visais išbandžiau. Šiaip man dėl achievemento nedaug jau buvo likę, bet dabar kai tą pačią daro tai nieko nesigauna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

When burning XGD3 titles use a Liteon iHAS Burner with the Burnermax firmware and verbatim MKM-001 or MKM-003 discs. There will be no other support or advice given on any other burner or any other media especially truncated versions. If you are too cheap to invest in an $18 burner and media that costs less than $1 then you deserve all the problems that you encounter.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.