Brolis

Nba live 13

Rekomenduojami pranešimai

o man patiko Live 10. zaidziau tikrai jo nemazai ir man jis labai patiko. vienintelis minusas man, kad panaikino all-star weekend. Live niekada nebuvo tikroviskas labai, nes tai arkada, zaidimas tiesiog chillint, o 2k jau profesionalus, tikroviskas zaidimas, jie labai skirtingi, tai is ju ir kitko reikalaut reikia. :)

 

Nu cia kaip kam,man tai tik paskutines 2dalys nelipo,o visos ankstesnes buvo cool :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi 2010 ir 2009 nelabai lipo. Bet pavyzdziui 2005 ir 2006 man laaabai patiko, o ant konsoliu losiau dar 2008 tai irgi smagiai zaidesi. Na, o po 2k9(kuris buvo tikras sedevras) jau nebeatsigavo nba laivas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jeigu taves nenuvyle praeitos live dalys, tai tikriausiai paskutini karta losiai NBA live 2006? :D

 

:DDD As kalbu apie 09 ir 08 metu live, jie man nepatiko, o 10 live labai patiko, bet tik, kad NBA LIVE nera tikroviskas, 2K net nelygyti su live, 2K tikroviskesnis zymiai.

 

Man irgi 2010 ir 2009 nelabai lipo. Bet pavyzdziui 2005 ir 2006 man laaabai patiko, o ant konsoliu losiau dar 2008 tai irgi smagiai zaidesi. Na, o po 2k9(kuris buvo tikras sedevras) jau nebeatsigavo nba laivas....

 

Jo, 2005 ir 2006 tikrai buvo liuks zaidimukai!! Labai patiko, kad buvo dejimu konkursas, tritaskiu ir kitoki, o paskiau jau iseme juos, NBA live 10 nebuvo jau, tai tas nepatiko..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai panašus coveris į Fight Night Champion. irgi taip šešėlyje stovi čia LeBronas. tikiuosi gražaus žaidimo, kaip ir coveris. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai panašus coveris į Fight Night Champion. irgi taip šešėlyje stovi čia LeBronas. tikiuosi gražaus žaidimo, kaip ir coveris. :D

 

Ne lebronas cia. Toks Cover'is bus, jeigu jokia superzvaigzde nepareiks noro but ant zaidimo coverio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LeBronas čia, pažiūrėk. :D arba jo koks klonas. patikėk, žiūriu NBA jau senai, žaidėjus puikiai pažįstu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad kazin, matosi is sudeties ,kad cia is kokio 2010 tikriausiai

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali buti...bet visko gali buti,kad poros savaiciu begyje turesime daug medziagos :D

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EA eilini karta mesla sukurs net neabejoju ir nepralenks 2k svedro. Prisireklamuos kad kuria jau pati pati geriausia krepsinio zaidima filmuku naglu prides.O pats zaidimas bus sudo kruva kaip nba elite tik grafika pagerinta iki ps2 lygio

Redagavo simas123

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmos rimtesnes naujienos:

NBA Live 13 will have full ESPN integration. The second bit of news to be released in the article was that Mike Breen and Jeff Van Gundy will be handling the commentating. This was the team expected to be in NBA Elite 11 along with Mark Jackson, but coaching duties for Golden State has forced his removal from the booth.

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man įdomu ar bus kažkas panašaus i My player mode ? :D ar bus tik dynasty mode

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.