GYNGA

[Gidas] Kaip sutvarkyti Near programą

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Kaip sutvarkyti Near programą

Could Not Obtain Location Data problemos sprendimas

 

Nuotrauka

 

Kaip jau daugelis pastebėjote, Near programa PS Vita konsolėje veikia ne itin gerai, o kai kuriems išvis neveikia. Šiame gide trumpai paaiškinsiu kodėl taip yra ir kaip tai pataisyti.

 

PS Vita 3G/WiFi

 

PS Vita 3G/Wifi modelis vietovės nustatymui gali naudoti tiek Wifi, tiek 3G, tiek GPS. Jei norit kad Near veiktų kuo tiksliau, įjunkite visus tris. Tiesa, Sony rekomenduoja GPS naudoti naudoti tik lauke, nes jis tiksliausiai veikia atvirose patalpose. Kambaryje užteks ir Wifi/3G.

 

Jei net įjungus visus tris tinklus turite problemų su vietovės aptikimu (arba tiesiog norite naudotis Near vien tik su WiFi), tuomet skaitykite toliau ir atlikite tokius pat veiksmus, kokie nurodyti PS Vita WiFi modeliui.

 

PS Vita WiFi-only

 

Šiame modelyje vietovės nustatymui gali būti naudojamas tik WiFi, todėl Near programai aptikti jūsų vietovę dar mažiau galimybių, ypač jei gyvenate atokiau nuo miesto. Taip yra todėl, kad vietovės nustatymui su WiFi naudojama Skyhook technologija. Skyhook - tai duomenų bazė, kurioje WiFi stotelių/routerių informacija susiejama su GPS kordinatėmis ir tokiu būdu galima bent apytiksliai nustatyti esamą vietą naudojantis vien WiFi tinklu. Skyhook dengia nemažai pasaulio, tačiau Lietuvoje toks dalykas yra neišsiplėtojęs, todėl vietovė aptinkama netiksliai arba išvis neaptinkama. Gera žinia ta, kad mes savo WiFi routerius taip pat galime įvesti į Skyhook duomenų bazę ir tokiu būdu bent jau savo namuose tą tikslumą pagerint.

 

1. Taigi, einame į Skyhook tinklapį

2. Langelyje virš žemėlapio suvedame savo adresą ir spaudžiame Map It!.

3. Žemėlapyje bent jau apytiksliai turėtų surasti jūsų adresą. Jeigu raudonas žymeklis atsirado netikslioje vietoje, paimkite ir nutempktite jį būtent į tą veitą, kur stovi jūsų namas.

4. Toliau ties MAC Adress įveskite savo maršrutizatoriaus (router'io) MAC adresą. Kad jį sužinotumėte, parsisiųskite nemokamą inSSIDer programą jei naudojate Windows arba iStumbler programą jei naudojate Mac (MAC adresas, kuris yra užrašytas ant pačio maršrutizatoriaus NETINKA).

5. Ties Email įvedame savo el. pašto adresą, tuomet suvedam Captcha ir spaudžiam Submit.

 

Skyhook iškart priims jūsų duomenis ir atsiųs jums patvirtinimą į el. paštą. Tačiau gali užtrukti net kelias savaites (mano atveju užtruko maždaug savaitę) kol šitie duomenys bus apdoroti ir pasiekiami įvairiuose service'uose, taip pat ir Near programoje.

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoj man nepadejo kazkodel, arba tiksliau - nesugebejau rast tikslaus routerio adreso, nes pasirodo, kad tas kur ant pacios routerio atspausdintas netinka.

Gal ideju turi kaip su tuo senu pirelli mac adresa atkast?:thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoj man nepadejo kazkodel, arba tiksliau - nesugebejau rast tikslaus routerio adreso, nes pasirodo, kad tas kur ant pacios routerio atspausdintas netinka.

Gal ideju turi kaip su tuo senu pirelli mac adresa atkast?:D

 

O su ta programa bandei kur gide nurodyta? Nes jo, tas kur būna ant routerių nurodytas tai tas netinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mac'a pagrinde naudoju, pc neturiu priejimo kai Lietuvoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mac'a pagrinde naudoju, pc neturiu priejimo kai Lietuvoj.

 

Tuomet imk šitą programą - http://istumbler.net/

 

Visai net nepagalvojau apie Mac vartotojus, reikia paredaguot gidą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dq:) skaiciau as ju puslapi anksciau, bet prabegau akim ir nepastebejau:$

parasysiu ar veiks veliau isbandes.

EDIT: susitvarke viskas, dekui.

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepavyksta man niekaip sutvarkyti... MAC adresas programėlėje sutampa su tuo, kuris parašytas ant routerio. Skyhook tinklalapy rašo:

THE ENTERED MAC ADDRESS CAN NOT BE ADDED TO THE SYSTEM AS IT HAS BEEN DETERMINED TO BE IN BADOUI CLASS OF ACCESS POINTS THAT ARE INELIGIBLE FOR POSITIONING PURPOSES. IF YOU FEEL THIS IS IN ERROR, PLEASE CONTACT SUPPORT@SKYHOOKWIRELESS.COM

Yra koks būdas priversti tą sušiktą Near veikti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepavyksta man niekaip sutvarkyti... MAC adresas programėlėje sutampa su tuo, kuris parašytas ant routerio. Skyhook tinklalapy rašo:

 

Yra koks būdas priversti tą sušiktą Near veikti?

 

Atrodo kad čia Skyhook'o problema, bandyk rašyt jiems į supportą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su 3G gerai veikia, bet jei naudoju per wi-fi tada grybą pjauna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su 3G gerai veikia, bet jei naudoju per wi-fi tada grybą pjauna

 

Kaip tas 'grybas' pasireiškia? Neranda vietovės?

 

P.S. Parašiau į supportą, žiūrėsim ką atsakys :sit:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vietove ir man blogai rodo, parodo kad aš jūroje per wi-fi

o per 3G tiksliai rodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nice! Įsigijau naują routerį, padariau viską pagal gidą ir near susitvarkė akimirksniu, net laukti nereikėjo. Dėkui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.