DeivisCola

Arnova plansetinis kompiuteris

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Sveiki, taigi turiu Arnova 10 plansetini kompiuteri, kai bandau ji ijungti ismeta tik "Arnova" uzrasa ir niekas toliau nevyksta, bandziau krauti, viskas kraunasi, bet vistiek tas pats uzrasas, o seniau viskas veike.Ar yra budas kaip tai sutvarkyti nevezant pas meistra?

Redagavo DeivisCola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu i os gedima, esme tu ja turi perrasyti, kaip cia jau as nepadesiu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip ant planseciu buna reset knopkes tokios, tai ten koki krapstuka ikisi palaikai ir daznai padeda :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau reikia perflashinti rom'a, o kaip tai padaryti patarciau paieskoti xda-developeriu forumuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,as Jusu naujoke.isigijau Arnova 9 gr, ir turiu problemu: kodel neleidzia isiinstaliuoti antivirusines,kodel neveikia mano nesiojama atmintis per usb jungti. (Nors paprastas flesiukas veikia,ir kai pirkau sake,kad veiks mano nesiojama atmintis...) ir,,,,keliu GB galiu nusipirkti micro sd,kad veiktu mano plancerinam?nes atminties mazai,,tai pastoviai laikyciau kortele jame,noreciau 32 gb. Bet ar veiks,ar reikia mazesnes? Pradziai tiek mielieji...tikiuosi pagelbesit man...nes ne ka ir suprantu as cia.....dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,as Jusu naujoke.isigijau Arnova 9 gr, ir turiu problemu: kodel neleidzia isiinstaliuoti antivirusines,kodel neveikia mano nesiojama atmintis per usb jungti. (Nors paprastas flesiukas veikia,ir kai pirkau sake,kad veiks mano nesiojama atmintis...) ir,,,,keliu GB galiu nusipirkti micro sd,kad veiktu mano plancerinam?nes atminties mazai,,tai pastoviai laikyciau kortele jame,noreciau 32 gb. Bet ar veiks,ar reikia mazesnes? Pradziai tiek mielieji...tikiuosi pagelbesit man...nes ne ka ir suprantu as cia.....dekui

 

1. Antivirusine tabletui nereikalinga

2. Nesiojama atmintis tai hardas ar kas? jei taip galbut per usb tabas perduoda per mazai el.energijos ir jos diskui neuztenka.

3. Atminties kortele kiek zinau palaiko iki 16gb, bet manau, kad galbut veiktu ir 32gb, bet patarciau iki 16 gb. (kai kuriems net ant xperia x8 veikia 32gb)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Antivirusine tabletui nereikalinga

2. Nesiojama atmintis tai hardas ar kas? jei taip galbut per usb tabas perduoda per mazai el.energijos ir jos diskui neuztenka.

3. Atminties kortele kiek zinau palaiko iki 16gb, bet manau, kad galbut veiktu ir 32gb, bet patarciau iki 16 gb. (kai kuriems net ant xperia x8 veikia 32gb)

 

wow.dekui uz toki greita atsakyma.

1, tai as nepasigausiu virusu be antivirusines?

2.taip,tai nesiojama atmintine,man rodo 500gb...ir ji nesijungia I ELektra...tik usb laidas...tai turbut ir neina del to,taip>?

3.o vat is kur tiksliai man zinoti, ar 16 pirkti ar 32..nes siusiuosi is amazones. tad nesinoretu gauti tai,kas man neveiks...na instrukcijoj nuekur nerandu....gal patartumet kur rasti tikslu atsakyma:)?

 

4. jei mikcro sd kortele visada bus tabletej,viskas saugosis i ja? ar yra kazkokie nustatymai kur saugoti?

5. ar bandete kas dekla su klavietura? galvoju pirkti,klavietura jungiasi per usb. ar pasiteisina? ar uztenka paprasto deklo?

 

na siandien dienai tiek...bet manau,cia vis uzsuksiu...nes kazkaip nenusimanau siuose dalykuose,o naudotis juk reikia.

smagu,kad yra tokie forumai:)

 

p.s. ar kas buvot pasigave virusa,kur ismeta balta langa,ir liepia susimoketi 100 euru,pasiraso is policijos??

as pasigavau laptopui (nors buvo antivirusine_), todel teko pirkti plancetini....

tikiuosi plancetinis nepasigaus..nors nelandau kur nereikia....

dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.