Rudolph

BARSKA PC

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, dabar belosiant su pc, (stacionariu) pradejo kazkas lyg ir is maitinimo bloko ar is dar kur barsket, atrodo lyg kazkas trintusi i ventiliatoriu. Isardziau pc, barskejimas sklinda is virsutinio ventiliatoriaus bijau susimaisyt, lyg kazkokia dezute ir viduj ventikas :D

kompa paguldzius ant sono barskejimas dingsa, vel pastacius - barska. HELP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, dabar belosiant su pc, (stacionariu) pradejo kazkas lyg ir is maitinimo bloko ar is dar kur barsket, atrodo lyg kazkas trintusi i ventiliatoriu. Isardziau pc, barskejimas sklinda is virsutinio ventiliatoriaus bijau susimaisyt, lyg kazkokia dezute ir viduj ventikas :)

kompa paguldzius ant sono barskejimas dingsa, vel pastacius - barska. HELP

 

Kvailas klausimas, bet ar bandiai gerai pravalyti? Nes man buvo, kad ventiliatorius uždavo ir geras pravalimas padėdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvailas klausimas, bet ar bandiai gerai pravalyti? Nes man buvo, kad ventiliatorius uždavo ir geras pravalimas padėdavo.

 

 

Jo, jo ir man seniau kompas skleisdavo keistus garsus, pravalydavau gerai dulkes, viską ir viskas gerai būdavo. Pabandyk gal tau irgi padės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.