blynda

Desire ar wildfire S

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Sveiki, norejau paklaust ka geriau pirkt wildfire s (nauja) ar desire (Naudota) ? Pagrinde telefonas zinutems ir skambuciams ,bei muzikai ,kartais zaidimams ir internetui.Man wildfire s grazesnis ,bei jis yra naujesnis , o desire procas galingesnis ir ekranas didesnis bet jis yra senesnis . Tj db nzn ka jamt , nes tai bus mano pirmas androidas (db turiu nokia n97) .

Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nzn siaip desire yra labai sekmingas modelis. :) jauciu imciau wildfire s :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Desire dėl didesnio ekrano ir geresnių parametrų. Šiaip Desire pardaviau būtent dėl muzikos kokybės, bet nemanau, kad wildfire s ji bus geresnė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Desire dėl didesnio ekrano ir geresnių parametrų. Šiaip Desire pardaviau būtent dėl muzikos kokybės, bet nemanau, kad wildfire s ji bus geresnė.

 

Pvz as turiu db nokia n97 su 3.5 ekranu ir man jo pilnai uztenka , o ant wildfire s 3.2 ekranas ,tj tas skirtumas labai jausis ar nezymiai ? Awildfire s paves tuos populeresnius zaidimus be lag ( angry birds , fruit ninja , speedx , gta 3 ) . Gal kas turit wildfire s ir parasytumet savo atsiliepimus apie ji ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz as turiu db nokia n97 su 3.5 ekranu ir man jo pilnai uztenka , o ant wildfire s 3.2 ekranas ,tj tas skirtumas labai jausis ar nezymiai ? Awildfire s paves tuos populeresnius zaidimus be lag ( angry birds , fruit ninja , speedx , gta 3 ) . Gal kas turit wildfire s ir parasytumet savo atsiliepimus apie ji ? :)

 

Gal geriau jei i ta kaina pasiziurek Sony Ercsson Live with walkman jo parametrai geresni ir siaip grazus telefonas smagus toks. O as pats savo n97 padejau i sona ir nusipirkau HTC Desire HD Redagavo bosas200

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Desire galingesnis ,didesnis ekranas. Wildfire - naujesnis , silpnesnis bet gražesnis. Reiktų pabandyt abu realiai ir nuspręst kuris tau labiau patinka , bet teoriškai Desire geresnis variantas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.