Inception

Sony Xperia S

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Ar vertas demesio sis grazuolis Sony Xperia S

Nes man jo dizainas yra zudantis

Ir seip kiek zinau isai turi Playtation sertifikata tas telefonas

 

Nes ilgai galvojau ka imti, priestai galvojau imti iphone 4s

Bet man tas grauztukas nelabai sudomino

 

Arba ka galetumet pasiuliti geresnio be iphone ir samsung ?

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi prasiau kad nesiulitumete man Samsung , taigi buvo aiskiai parasyta

motorola razr , visai toks nieko sudomino pliusa turi kad ekranas OLED, tik vat dizainas man nekoks :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas sony xperia s tai rimtas aparatas atrodo. O ką tu galvoji apie nokia tarkim n9?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš imčiau Xperia S. Aukščiausio lygio aparatas pagal specificationus, o dizainas kaip ir sakei žudantis :whistling: Iš Androidų man jis pats ptraukliausias, jei ne šitą tai nebent tada iPhone 4s.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet aš nesuprantu daugumos kodėl jums tas 3gs toks prastas?

Redagavo crew

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniau nokia patiko bet dabar kas kaip ne

Seip nusiviliau as Nokia - Buvo tikrai geri telefonai bet labai daug klaidu dare jie

 

Apie iphone is vis nenoriu sneketi

 

HTC Titan - Windows OS nelabai noriu , plius Sony Xperia S galingesnis ir dizaina gera turi negu HTC Titan

 

Nejaugi nera telefonu kuris permustu Sony Xperia S dizaina ir specification

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kai Nokia gamina kitaicai tai del tu ju ir nesinori??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sony Xperia S tikrai vertas dėmesio išmanusis. Parametrai atrodo tikrai solidžiai: 1GB RAM, Dual-core 1.5 GHz procesorius, 12MP kamera, Full HD filmavimas, 32GB vidinė atmintis, planuojamas oficialus ICS update'as + labai gražus dizainas. Manau nesimėtyk į kitų telefonų pusę ir pasiimk šitą puikų Sony produktą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniau nokia patiko bet dabar kas kaip ne

Seip nusiviliau as Nokia - Buvo tikrai geri telefonai bet labai daug klaidu dare jie

 

Apie iphone is vis nenoriu sneketi

 

HTC Titan - Windows OS nelabai noriu , plius Sony Xperia S galingesnis ir dizaina gera turi negu HTC Titan

 

Nejaugi nera telefonu kuris permustu Sony Xperia S dizaina ir specification

 

Yra nebent lygiaverčių, Galaxy Nexus pavyzdžiui. Šiaip jei nori telefono kuris gan stipriai permuštų Xperia S tai reiktų laukt quad-core'inių Androidų arba iPhone 5.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar ir siandien ieskojau kas ka geresnio, bet visdelto apsistojau prie Sony experia s

 

Bet pagrindas ieskojau kas pigiau parduoda ir butu Free SIM ,visi pagrindas praso nuo £420 iki £460

Bet radau gera kaina £369.99 (bet deja ten neparasyta ar Free SIM)

http://store.three.co.uk/view/product/ql_catalog/threecatdevice/2415;jsessionid=34665DFFFB9821C6082F33F13EA1DBCE?priceplan=PAYG

Bet deja manau bus priristas prie Three tinklo

Kaip jus manote? nes pagal kaina man atrodo bus priristas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na Xperia S tikrai kol kas lygiaverciu, ar bent arti stovinciu nera. na naujieji quad corai iseis su HD ekranais .tai ane gal bus. bet vistiek ne vienas neturi 12mpx kameros , na kol kas neturi. taip jie gal tures galingesnius CPU teoriskai, bet tokios kameros tai kol kas ne vienas neturi. tiek nauji HTC, motorrolos, ar kad ir Iphone 4S , visi su 8mpx shooteriais sedi. tai cia lygint kaip ir nera ko.

 

vakar ir siandien ieskojau kas ka geresnio, bet visdelto apsistojau prie Sony experia s

 

Bet pagrindas ieskojau kas pigiau parduoda ir butu Free SIM ,visi pagrindas praso nuo £420 iki £460

Bet radau gera kaina £369.99 (bet deja ten neparasyta ar Free SIM)

http://store.three.co.uk/view/product/ql_catalog/threecatdevice/2415;jsessionid=34665DFFFB9821C6082F33F13EA1DBCE?priceplan=PAYG

Bet deja manau bus priristas prie Three tinklo

Kaip jus manote? nes pagal kaina man atrodo bus priristas

 

na tai jau suradai kur isigyt. tai ko dar klausi tada ?. nieks nezino kol kas ar jie ten priristi, kol kas pirma isigys ir parasys kur nors komenta.

o siaip pats tlf tikrai pigus, kaip naujas zveris ,tai uz tokia kaina cia tai super variantas, nes pvs Nexus jau seniau isejas ir daugiau kainuoja .uz 26 svaru i men. galima pasimt su 1gb netu ir aisku simtais minuciu ir sms nemokamu.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai jau suradai kur isigyt. tai ko dar klausi tada ?

 

Klausiu nes noriu suzinot ar priristas bus prie tinklo Three , Kurie gyvena UK ir kurie ima telefonus is imones Three (be sutarties)

nes abonento tikrai as neimsiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausiu nes noriu suzinot ar priristas bus prie tinklo Three , Kurie gyvena UK ir kurie ima telefonus is imones Three (be sutarties)

nes abonento tikrai as neimsiu

 

tai kad dar priklauso nuo paciu tlf modeliu manau irgi. o suzinot konkreciai apie 3 ,tai manau turetu but labai paprastai per google kad ir randamas i ta klausima..tiesiog gautum nuoroda i koki foruma kur butu apie tai butent kalbam ..tiesiog reikia googlej uzduot tinkama klausima.

o ir pacio 3 manau yra klausimu atsakymu skyrius koks paciam ju saite..arba uzduot klausima tiesiogei.

na jei perki tlf be sutarties..tai kaip jis gali but prie kazko priristas logiskai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.