blindside

Dissidia: Final Fantasy

Rekomenduojami pranešimai

o manau tikrai viskas graziai atrodys tik kad man kazkaip tas combat stilius nepatiko kazkaip geriausiais toks kad butu kaip ant ffX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na laukiam puikaus gamo ,gal kokioj antroje dalyje bus ir daugiau nei 20 kovotoju ;] beto jai jie japoniskus balsus pakeis angliskais, levais ,bus sakes :)(

Redagavo morcius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o manau tikrai viskas graziai atrodys tik kad man kazkaip tas combat stilius nepatiko kazkaip geriausiais toks kad butu kaip ant ffX

O man fighting stilius visai cia tinka , nemanau , kad butu galima padaryti toki zaidima su FFX kovos stiliumi , ne i tema kazkaip butu. Atrodo ispudingai , bet kaip is tikruju zaidziasi , tai tik kai pabandysim galesim spresti.

 

Na laukiam puikaus gamo ,gal kokioj antroje dalyje bus ir daugiau nei 20 kovotoju ;] beto jai jie japoniskus balsus pakeis angliskais, levais ,bus sakes :)(

Visai nemazai man 20 atrodo , bet dar ne visi atskleisti. Nebutinai angliski blogesni buna, bet visada galima tiketis , kad kasnors DUB versija padarys :)

Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TIKRAI BELEKAS ,idomu kaip jie ten supins visa istorija, ka typo susijunge pasauliai kaip nors ?:thumbsup4: ir blogiukai pries geriecius , bet bus super ,tikrai ,pagaliau galesiu valdyt sephirotha kieciausias charakteris is ff seriju ;) Dar mazesnio trailerio ekrano tai negalejo tikriausiai padaryt ;) Beje ta konferencija jau gan senokai buvo ir tik po biski atskleidzia kas buvo parodyta, nu pz ;//

 

Beje ankstesniame sio posto video buvo gameplay soundtrackas ?=] jai taip tai cool ir tikuosi bus daug dainu .

Redagavo morcius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kaip jum FF: dissidia? Man tai nerealiai patiko. lyg crisis core, tik dar idomiau nes daug charakteriu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As tai lauksiu ENG versijos :)

Gal žinai kada išeis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gal žinai kada išeis?

Ne į temą

Dar nepaskelbta , bet jauciu neanksciau kitu metu vidurio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.