boy pk

RESISTANCE: Fall Of Man

Rekomenduojami pranešimai

Turbūt visi turintys PS3 yra isigije šį game :lol: Man iškilo problema vienoje misijoje... Kai jau priartėja prie tu Camera centro Londone reikia susprogdinti tilta. Komanda tipo uzminuoja o tu saugai. Taigi. Uzpuola tave du robotai ir kazkoks beast kur burbulus meto :P Kaip jus jį žudot? Man niekaip nepavyksta... Gal radot kokia spot kur jis taip lengvai neuzpuola?

 

 

EDIT: Su džiaugsmu pranešu, kad perėjau šią misiją :P Radau labai gerą vietelę name :lol:

Redagavo boy pk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apskritai kaip sis zaidimas jums? Pats ismeginau isigijes ir tikrai paliko dideli ispudi, bet zaidziau tik ant kineskopinio tv, toliau nezaidziu nes norisi zaidima pereiti ant lcd tieliko su kokybisku vaizdu, kad pilnai ismeginti zaidima. ;) Kiek is jusu jau perejo si zaidima? pastaruoju metu neaktyviai visi kalba apie zaidimus ps3, gi jau yra is ko rinktis ;) pvz dar labai mane sudomino zaidimas The Club, ismegines demo likau nustebes, online rezime isvis smagiai turetu eit pasisaudyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu perėjas, tikrai labai geras game ;) žiauriai patiko ir patinka, lošiu online ir dar per nauja einu misijas, nes taip renkami taškai ir atsirakina ginklai ;) . Žaidimą pereiti nebuvo sunku, nors buvo pora kabliukų ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As siandien ka tik pradejau zaisti Resistance ant savo PS3. Man tikrai patinka sis zaidas. As daug zaidziau Resistance demo, ir zinojau kas manes laukia, ir as esu visai patenkintas tuo ka gavau. Nu, texturu kokybe nevisada gera, tiesa sakant jos blogos kai ziuri i kokius nors objektus is arti, bet vaizdai is toli ispudingi, zmoniu modeliai puikus, game play man patinka, linksma saudyti. Musikinis takelis geras (per 5.1 dolby sistema), zaido istorija intriguojanti, nu man visai patinka. As zaida gavau per pazystamus uz tik 25 eurus (su parsiuntimu), tai man cia zaidas kiekvieno cento vertas :pirate2:;;;

O kai zaida praeisiu, ir savo gera bluetooth PS3 mikrofona gausiu, tai reikes aktyviai online zaisti. Gal galesime chebra koki online turnyra suorganizuoti?? Va tai butu faina!

iki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš tai texturom neturiu priekaištų :pirate2:, koks televizorius pas kolega? Dėl online tai aš pats tik galvoju, kad reiktu suorganizuoti, juk PSN nickų temą tam ir sukūriau :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kas liecia demo tai ar man pasirode ar ka bet taikymasis buvo labai jautrus, nejo staigiai nusitaikyti gerai. O nusipirkau pilna zaidima isijungiau ir taikymasis buvo labai patogus, iskart malonu pasidare zaisti :pirate2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paligynus su naujesniais zaidimais ant ps3 tai ressitance biski graudziai atrodo

Na ko noret, tai juk vienas is starto zaidimu pasirodzius ps3 prekyboje.

Nors man grafika gana ispudinga, bet svarbiau kad smagiai losiasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

paligynus su naujesniais zaidimais ant ps3 tai ressitance biski graudziai atrodo

Man tavo post graudžiai atrodo! Apie šitą žaidimą tikrai abejoju ar taip reiktų sakyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Boy_pk, cia yra faktas, kad Resistance texturos kai kuriosia vietose labai "pixelingos", keikvienas ne aklas tai gali lengvai pamatyti. As tai stebiu jau visa laika. Ir tai vis kartojasi, kai kamera pritraukiama arti prie zaidimo objektu. O as turiu net labai gera HDTV, cia ne del to. Nu kai as netingesiu padarysiu dar pora scrennshot'u, kad tikrai tiksliai parodyciau ka turiu omenyje.

Bet as peikti sio zaido nenoriu ir tai nedarau. Sianden va vel puse dienos losiau! Tikrai kuo toliau to vis labiau sis zaidas stebina! Labai pasijaute siaubo zanras siame zaide, kai prasidejo tunelio lygiai. Nu man tikrai patinka, labai gerai zaidziasi.

Dar vienas dalykas. Dabar esu Londono lygiuosia, ir pamaciau, kad darosi gana rimta ir sunku su siuo zaidu, ta prasme, sunkumo lygis labai per pastaruosius 2-3 lygius pasijaute, jau taip nera, kad varytum sau i prieki ir kaltum viska kas juda. Ne ne, jau taip paprasta nebera. Situo atzvilgiu man zaidas duoda gana gera issuki. As zaidziu ant NORMAL sunkumo lygio.

 

O del mazo Resistance tunyro, tai tikrai labai noreciau ka nors realaus suorganizuoti! Vot faina butu su lietuviais palosti, ir paziureti kaip jie zaiduose keikiasi kai prolosia haha! bet tam visiems dalyviams reiketu mikrofoneliu ant savu ps3'ju :PPP

 

viso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt visi turintys PS3 yra isigije šį game :) Man iškilo problema vienoje misijoje... Kai jau priartėja prie tu Camera centro Londone reikia susprogdinti tilta. Komanda tipo uzminuoja o tu saugai. Taigi. Uzpuola tave du robotai ir kazkoks beast kur burbulus meto :) Kaip jus jį žudot? Man niekaip nepavyksta... Gal radot kokia spot kur jis taip lengvai neuzpuola?

EDIT: Su džiaugsmu pranešu, kad perėjau šią misiją :) Radau labai gerą vietelę name :)

heh as irgi buvau pastriges sioj vietoj :) jeigu kam nors dar iskils panasi problema tai sprendimas yra: kai nukali viena robota bek i kita pastata priesaki pastato kuriame esi ;]] ten jus dar soviniu "houbicai" [bazukai] ir dar yra soviniu perviduri apgriuvusiame pastate :) gal kam pades.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti apie sixaxis funkcija siame zaidime, kur ji naudojama ir kaip aktyvuojama, nes ant dezutes pamaciau, kad palaiko sixaxis rezima. Maniau, kad taikytis bus galima taip, bet nerandu kur nusistatyti :cheers:

Redagavo Edgaras78

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais ant tavęs užšoka koks priešas ir pradeda tave valgyti ar pan. :cheers: tai kai staigiai stumi nuo savės sixaxis, nustumi ir priešą, o tada ištaškai jam smegenis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais ant tavęs užšoka koks priešas ir pradeda tave valgyti ar pan. :cheers: tai kai staigiai stumi nuo savės sixaxis, nustumi ir priešą, o tada ištaškai jam smegenis ;)

A, aisku dabar, o as jau apsidziaugiau, maniau naujas valdymo budas taikymuisi :) , berods metal gear solid 4 eis takytis su sixaxiu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As si zaida pagaliau praejau.

Nu, story mode man patiko. O online mode visai nusivyliau. Kazkaip visai nieko naujo. Be to labai nervina RANKED mode, tai yra kai as noriu zaisti su punktais, kad mano profilio ivertinimas augtu. Nu tikra nesamone, as automatiskai kazkur esu imetamas, nei kambario negaliu pasirinkti, nieko. Kazkaip jie nusivaziavo. Nu, tik kad vat zaidas 1 metu ir jau beveik 2 menesiu senumo, tai zaidui sioks toks atsiprasymas. Zadejau is pradziu 2 naujas zemelapius pirkti (mapus), bet matau tai neapsimoka. As geriau tada *gaudysiu* call of duty 4, europietiska versja, va ten tai turi zaidas GERA online rezima.

 

Nu, duociau siam zaidui dabar 84% ivertinima. As manau, kad tai yra geras ivertinimas senesniam zaidui, taigi as ir ji rekomenduoju, jeigu kur ji pigiai rasite, tai isbandykite. Nu buciau zaida pries metus loses, tai buciau ir gal net 90% daves. Kaip zinot, reikalavimai zaidams laikas nuo laiko auga ir auga.

viso,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.