boy pk

RESISTANCE: Fall Of Man

Rekomenduojami pranešimai

Visi kas norėtumėte sužaisti online eikine į forumo skiltį PlayStation 3 žaidimai >> Žaidžiame online temą, pasakykit kas norėtumėt, nes pakolkas tik keli žmonės parašė :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paligynus su naujesniais zaidimais ant ps3 tai ressitance biski graudziai atrodo

Taip gal ir pasirode is pirmo zvilgsnio., bet realiai zaidimas neturi lygiu online!!! Vienintelis zaidimas kuri galiu zaisti po rfom tai call of dutty 4 tik jame jau prasideda problemos online. O bendrai rfom'e turime klana (dabar jau 14 lietuviu is viso pasaulio) kuris ne pats silpniausias. Malku buna pakraunam ir japonams ir amerikieciams. :)

 

Norejau paklausti apie sixaxis funkcija siame zaidime, kur ji naudojama ir kaip aktyvuojama, nes ant dezutes pamaciau, kad palaiko sixaxis rezima. Maniau, kad taikytis bus galima taip, bet nerandu kur nusistatyti :D

online kai tave uzdega su dragon'u, arba uzlipdo su bulseriu taikikli,- staigiai purtydamas i virsu ir apacia uzsigesini ar numeti bulso taikikli. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali pasakyt kaip iseiti is klano? Siandien nuejau istrint ta pakvietina tai netycia ne ta knopke paspaudziau :innocent: TM atrodo klanas... Kvieciu zaisti penktadieni visi is playmanijos. Manau visi ateja nores i klana istot ;D Man dar reiks pasimokint geriau saudit, kas kas bet profas ten nesijauciu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidziancius rfom siulau jungtis i klana. Su tautieciais zaisti ir smagiau ir lengviau. Mano nick'as vsv288

Beje musu yra jau 14. Klano ikurejas Lexeris1, pavadinimas Lithuania, as laikinai pavaduojantis Lexeri1, taip kad laukiame visu norinciu :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu prisijungti, bet aš esu įstojęs į klaną ne savo noru :huh: kaip išstoti? :( Kviečiame į penktadienio geimą, būsiu pamalonintas jei prisijungtumėte. Laimėtojams prizai, o jei pasižaidimai turės sėkmę manau pritrauksime dar žmonių tiek į Lietuvos klaną, tiek prie konsolės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As si zaida pagaliau praejau.

Nu, story mode man patiko. O online mode visai nusivyliau. Kazkaip visai nieko naujo. Be to labai nervina RANKED mode, tai yra kai as noriu zaisti su punktais, kad mano profilio ivertinimas augtu. Nu tikra nesamone, as automatiskai kazkur esu imetamas, nei kambario negaliu pasirinkti, nieko. Kazkaip jie nusivaziavo. Nu, tik kad vat zaidas 1 metu ir jau beveik 2 menesiu senumo, tai zaidui sioks toks atsiprasymas. Zadejau is pradziu 2 naujas zemelapius pirkti (mapus), bet matau tai neapsimoka. As geriau tada *gaudysiu* call of duty 4, europietiska versja, va ten tai turi zaidas GERA online rezima.

 

Nu, duociau siam zaidui dabar 84% ivertinima. As manau, kad tai yra geras ivertinimas senesniam zaidui, taigi as ir ji rekomenduoju, jeigu kur ji pigiai rasite, tai isbandykite. Nu buciau zaida pries metus loses, tai buciau ir gal net 90% daves. Kaip zinot, reikalavimai zaidams laikas nuo laiko auga ir auga.

viso,

konni nusisneki (nesupyk), geresnio online kaip rfom manau nelabai rasi !!! Ranked geimui reikia patirties sutinku, bet pasitreniruok customs games pramok saudyti, isstudijuok visus kambarius (ismok atmintinai) na tada ir ranked neatrodys baisus. Lygiai to pacio tau reiks ir cod4 tik ten kolkas daug problemu su susijungimu su draugais, bei bendrai sunkiai jungia prie servu. Nebent tavo netas turi NAT type 1( nebus problemu), na o jei neturi mikrofono tai su draugais cod4 nepabendrausi visiskai, teksto neparasysi, pilnavercio klano nesukursi. Be siu trukumu aisku zaidimas jega, na o dabar duociau 65% uz cod4, o uz rfom 95%.

p.s. beje kas liecia single cod4 tai sutik per 6-8 val praeitas zaidimas na svelniai tariant yra kiek trumpokas...

 

Noriu prisijungti, bet aš esu įstojęs į klaną ne savo noru :D kaip išstoti? :D Kviečiame į penktadienio geimą, būsiu pamalonintas jei prisijungtumėte. Laimėtojams prizai, o jei pasižaidimai turės sėkmę manau pritrauksime dar žmonių tiek į Lietuvos klaną, tiek prie konsolės.

lendi online mode, ten atsidarai community, tada jei neklystu spaudi kvadrata (gal ir trikampi) ir atsidarys menu su paklausimu, spausk iseit is klano. Jei kas neaisku penktadieni paaiskinsim nuosekliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valdai, as pakeiciau savo nuomone po vakarykstes pergales pries japoniukus! Rfom online dabar man pradejo patikti. Tik tai man va tas ranked stringa. man nepatinka automatishkas nuvedimas i zaidimu kambarius. As noreciau, kad sis rezimas butu atviresnis. kad as pavyzdziui gauciau visu zaidimu kambariu sarasa, ir kad galeciau sau issirinkti koki noriu. Va taip pat kaip ne-ranked rezime!

iki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valdai, as pakeiciau savo nuomone po vakarykstes pergales pries japoniukus! Rfom online dabar man pradejo patikti. Tik tai man va tas ranked stringa. man nepatinka automatishkas nuvedimas i zaidimu kambarius. As noreciau, kad sis rezimas butu atviresnis. kad as pavyzdziui gauciau visu zaidimu kambariu sarasa, ir kad galeciau sau issirinkti koki noriu. Va taip pat kaip ne-ranked rezime!

iki

Na mes visi turbut butume nieko pries toki dalyka, bet manau tada nereiktu to zodelio RANKED, o uztektu customs. As kaip suprantu taip ir turi buti. treniruotes mokslai ir tt yra CUSTOMS, na o RANKED tai viskas ka sugebi. Vienu zodziu jei mums leistu rinktis kambarius mes sedetume 1-3 kambariuose o kaip kiti atrodo net ir neisivaizduotume. Aisku savo kambariuose mes butume kieti vyrai, bet manau realiai kaip rfom zaidejai dideles vertes neturetume. Siuo atveju mes verciami mokytis visa zaidima, tuo gamintojai prailgina zaidimo gyvenima. Viskas paprasta.... o kai atkali visus kambarius patikek, tau pasidaro visiskai vienodai kuris bus sekantis. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vkr gavau si zaidima , pazaidziau kokias dvi valandas, ir man jis nepatinka... Nesamone visiska su tais zombiais, man asmeniskai tai realus zaidimai labiau patinka toki kaip MGS, asassin creed ar splinter cell. Cia tik mano nuomone.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jus visi sitam geime su pultais varote ? man tas pultas tai toks klisas, tokius geimus su pele kai iprates ir klaviaturta kalti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas be ko su pele daug geriau losti, bet sixasis tam ir skirtas kad su ps3 lostum...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai patiko, dar online zmoniu normaliai (3 game kuriam zmoniu zaidzia online norm.) Zaidziu campaign cooperative mode tai ziauriai jega. Iki pilnos laimes dar reiks i koki LT clan dar istot :P vnz. MUST HAVE ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.