pleistras

Klausimas del ps3 jailbreak, ar verta laukti ?

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Sveiki, gavau praeitas kaledas dovanu ps3 ir net nezinau ka su juo veikti.. Versija jo kiek prisimenu 3.72, zaidimus kelis turiu o kur pirkt nerandu(ir siaip gaila litu, kainos antzmogiskos) tai ir guli numestas tas ps3 mano. Dabar galvoju ar bent koks maziausias sansas yra jailbreakint, "nulauzti ar dar kaip padaryt kad zaidimai neoriginalus veiktu? Ar verta man laikytis pas save ta ps3?

 

p.s. labai ilgai nardziau sitoje skiltyje bet atsakymo tinkamo neradau, jeigu galit zmogiskai paaiskinkit man viska arba nukreipkit kur paaiskina.. (tikiuosi suprasit mane)

Redagavo pleistras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina tau nusilaužt, bet labai abejoju ar verta. Pirmiausia reikia downgradint iki 3.55, kas kainuos ~200LT duodant meistram. Labai abejoju, kad pats pasidarysi, reikės pirkt įrankus, ardyt ps3, lituot. Nudowgradinus iki 3.55 bus galima įrašyt CFW su kuria negalėsi žaist naujausių žaidimų, bet senesni eis be problemų. Tiksliau negalėsi žaist žaidimų kurie reikalauja didesnės nei 3.60 FW, yra kelios išimtys, bet jų nelabai daug (Uncharted 3, Battlefield 3, dar keleta). Jeigu norėsi žaist naujus žaidimus, tada turėsi pirkt True Blue ar JB-King usb dongle'ą kuris kainuoja ~200LT.

 

Be downgradinimo kol kas nėra jokio kito būdo nulaužti. Gali arba updatint iki naujausios FW ir žaist žaidimus kurios turi online, arba sėdėt su ta pačia FW ir laukt neaišku kiek laiko naujo nulaužimo būdo.

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

downgradinas tie kurie turejo pre 3.55 ant relyzo jei jo buvo iskart is fabriko su 3.72 nieko nesigaus.

 

Man tai buvo 3.56,ot nepasiseke,bet kazka buvau skaites kad galima nulauzt nors dabar dziaugiuosi,net nenoreciau lauzt.O turint kelis geimus galima ir keistis ir siaip turguje ar dar kur pigiau gaut tereikia paieskot,ir akmenei,ir mazeikiuos zinau,kur tikrai gali keist arba isigyt pigiau.Su ps3 pakeiciau nuomone apie lauzimus :trl: Redagavo evaldogog89

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina tau nusilaužt, bet labai abejoju ar verta. Pirmiausia reikia downgradint iki 3.55, kas kainuos ~200LT duodant meistram. Labai abejoju, kad pats pasidarysi, reikės pirkt įrankus, ardyt ps3, lituot. Nudowgradinus iki 3.55 bus galima įrašyt CFW su kuria negalėsi žaist naujausių žaidimų, bet senesni eis be problemų. Tiksliau negalėsi žaist žaidimų kurie reikalauja didesnės nei 3.60 FW, yra kelios išimtys, bet jų nelabai daug (Uncharted 3, Battlefield 3, dar keleta). Jeigu norėsi žaist naujus žaidimus, tada turėsi pirkt True Blue ar JB-King usb dongle'ą kuris kainuoja ~200LT.

 

Be downgradinimo kol kas nėra jokio kito būdo nulaužti. Gali arba updatint iki naujausios FW ir žaist žaidimus kurios turi online, arba sėdėt su ta pačia FW ir laukt neaišku kiek laiko naujo nulaužimo būdo.

 

Tik patikslinsiu, kad JB-King usb donglas jau kainuoja 35$ ir palaiko 2.5 TB atnaujinima.

http://www.lightake.com/detail.do/sku.50191~C.T124232010TXGWGXOMC

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.