gugutm

Klausimas del LT+1.9, LT+2.0 LT+3.0 zaidimu?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki

 

Turiu sioki toki klausimeli apie zaidimus, visus zaidimus asmeniskai siunciu is (www.xbox360iso.com) ir ankciau kai isejo LT+2.0 buvo labai aisku, nes zmones suzimedavo pvz jeigu turi konsole su LT+1.9 kad reikia zaidimus siusti su LT+1.9 jeigu turi konsole su LT+2.0 kad gali siusti abu LT+1.9 ir 2.0 tik irasimas buvo skirtingas, o kai isejo LT+3.0 viskas pasikeite seni 1.9 ir 2.0 zaidimai nebeina ant naujos versijos 3.0 cia kaip ir viskas normalu, bet pvz jeigu pas mane konsole su LT+2.0 kaip man zinoto, kad gera geima atsisiunciu? pvz nes kai uzblokavo megaupload ir dar kelis puslapius (www.xbox360iso.com) visi uploaderiai turejo pernauja sukelt zaidimus ir dabar kiek prazejau neivienas neberaso kokia versija zaidimo ar LT+1.9, ar 2.0, ar 3.0 zinoma kiek suprantu musiau visi uploader kelia jau iskart su LT+3.0, bet gal dar ir nevisi, tiesiog nebepazimi.

 

Radau kaip atskirt LT+1.9 nuo LT+2.0 dvd key skiriasi 1.9 prasideda 19xxxxx o 2.0 20xxxxx gal ir klistu, bet manau sitaip gali atskirti koki atsisiuntei zaidima?

apie LT+3.0 nieko nezinau, nes niekad nesu susidures. Aisku esu mates tutorial kaip is LT+3.0 grazint i LT+2.0, bet man dabar svarbiausia suzinot kaip tiksliai galiu suzinot ar nuspet kokia versija siunciuos zaidimo.

 

Kita kaip pvz atsisiunciau UFC3 ir praleidau pro abgx360_v1.0.5 atrodo viskas tvarkoje ir key kai patikrinau buvo 1913760 bet ar cia normalu nes zaidimas tai situ metu jeigu neklistu, bet palei svori 7.29GB kaskaip atrodo, kad LT+1.9, nes nesieke 8gb o jeigu jau 8gb dazniausiai jau LT+2.0

 

tai va buciau labai dekingas, kad apsviestumet truputuka.

 

aciu ir sorry uz rasleva LT kreiva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai daug nesamoniu prirashei.

 

Visu pirma dvd key ner susijes su zaidimu, ir jis tikrai neatrodo 1913760 ar pananasiai.

 

Visu antra nuo fw versijos nepriklauso zaidimo dydis.

 

Bus paprasciau jei atsinaujinsi fw i LT + 3.0 ir nereikes sukti galvos sau ir kitiems

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai daug nesamoniu prirashei.

 

Visu pirma dvd key ner susijes su zaidimu, ir jis tikrai neatrodo 1913760 ar pananasiai.

 

Visu antra nuo fw versijos nepriklauso zaidimo dydis.

 

Bus paprasciau jei atsinaujinsi fw i LT + 3.0 ir nereikes sukti galvos sau ir kitiems

 

Sveikas GMR

 

Tikiu, kad gal ir nupuliavau, bet rasiau kiek zinojau is savo patirties, kitas dalikas jau esu tai sakes ir dar karta pasikartoju nenaujinsiu as i LT+3.0, nes nu man nereikia i intika neinu ir nezaidziu, del sukimo galvos kitiems manau as jiems nesuksiu, nes jeigu zmogus zino kaip atskirti jam bus nesunku paaiskinti kokie zaidimai eina ant LT+2.0 ir kaip juos atpazinti

 

aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bijau kad tokio tikslaus atpazinimo nera. Beto gaves naujausia dashbordo updeita is zaidimo busi priverstas atsinaujinti fw, kadangi greiciausiai neis nei nauji, nei dalis senu zaidimu. Juk naujas fw kuria ne siaip tik tam kad butu daugiau bedu, o tam kad to reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant LT2.0 eina visi XGD2 formato zaidimai, bei kolkas visi XGD3 zaidimai, irasyti be topology data, kad ir truncated metodu.

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bijau kad tokio tikslaus atpazinimo nera. Beto gaves naujausia dashbordo updeita is zaidimo busi priverstas atsinaujinti fw, kadangi greiciausiai neis nei nauji, nei dalis senu zaidimu. Juk naujas fw kuria ne siaip tik tam kad butu daugiau bedu, o tam kad to reikia.

 

GMR taip sutinku su tavimi, bet tikiuosi kad greitu metu, dar manes neuzprasis atnaujinti xbox dashbordo per zaidima, o jeigu uzprasis pats zinai iranga turiu pajimsiu ir persiflesinsiu i LT+3.0 nes dabar isidejau dvd 0225 su sputnic 100 kartu lengviau bus negu su winbond.

 

 

ant LT2.0 eina visi XGD2 formato zaidimai, bei kolkas visi XGD3 zaidimai, irasyti be topology data, kad ir truncated metodu.

 

kiek zinau xgd3 yra zaidimai del LT+2.0 jeigu neklistu XGD2 yra LT+1.9 bet pala kaska maisau jeigu gerai atsimenu XGD3 zaidimus irgi galima zaiti ant LT+1.9 consoles tiesiog zaidimo irasimas yra kitoks

 

aibo77 atsiprasau , bet "irasyti be topology data, kad ir truncated metodu" nelabai siu daliku suprantu esu girdejas kaskur, bet nezinau apie ka kalbat.

 

 

Gerai uzklausiu kitaip tai iskur man atsisiust zaidima koki, kad jis man veiktu ant mano konsoles su LT+2.0 versija? maciau ten daug visokiu isejo, bet mane labiausiai dabar domina UFC3 , nes kaip ir minejau pirmame poste atsisiunciau sita zaidima dvd key 1913760 pasizejau tut kaip dvd irasyti. Uzdejau rasyt ir sugadinau du diskus del to ir pagalvojau kodel cia taip yra ka ne taip darau, delto ir sukuriau uzklausa kaip cia viskas yra su tais LT+1.9/2.0/3.0

 

aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GMR taip sutinku su tavimi, bet tikiuosi kad greitu metu, dar manes neuzprasis atnaujinti xbox dashbordo per zaidima, o jeigu uzprasis pats zinai iranga turiu pajimsiu ir persiflesinsiu i LT+3.0 nes dabar isidejau dvd 0225 su sputnic 100 kartu lengviau bus negu su winbond.

 

 

 

 

kiek zinau xgd3 yra zaidimai del LT+2.0 jeigu neklistu XGD2 yra LT+1.9 bet pala kaska maisau jeigu gerai atsimenu XGD3 zaidimus irgi galima zaiti ant LT+1.9 consoles tiesiog zaidimo irasimas yra kitoks

 

aibo77 atsiprasau , bet "irasyti be topology data, kad ir truncated metodu" nelabai siu daliku suprantu esu girdejas kaskur, bet nezinau apie ka kalbat.

 

 

Gerai uzklausiu kitaip tai iskur man atsisiust zaidima koki, kad jis man veiktu ant mano konsoles su LT+2.0 versija? maciau ten daug visokiu isejo, bet mane labiausiai dabar domina UFC3 , nes kaip ir minejau pirmame poste atsisiunciau sita zaidima dvd key 1913760 pasizejau tut kaip dvd irasyti. Uzdejau rasyt ir sugadinau du diskus del to ir pagalvojau kodel cia taip yra ka ne taip darau, delto ir sukuriau uzklausa kaip cia viskas yra su tais LT+1.9/2.0/3.0

 

aciu

 

Maziau samprotauk nsisneki... Zodziu siuskis zaidima ir tiesiog nieko su juo nedaryk. Dauguma tu topologiju neturi dedi ir zaidi jokio abgx nieko. Dar geriau jei raso kad per abgx nepraleistas. 1.9 yra labai senas uzmirsk ji nekalbek apie ji jis XGD3 tik originalus skaito. Kalbek tik pas tave yra arba 2.0 arba 3.0 viskas 1.9 nekisk nes nelabai supranti kas jis per daiktas. Ir palauk UFC3 gi XGD2 neturi buk JOKIU problemu tau ji paleidziant. Cia jei reiktu XGD3: http://www.playmanija.lt/forumas/t34562/gidaskaip-pasileisti-naujus-zaidimus-x360-konsolei-turint-lt-20-fw-versija/

Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi visa iranga tai kokios problemos? Atsinaujini ir viskas. Ir nereikes disku gadinti ir nervuotis tiks ar ne. Nelabai suprantu logikos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi visa iranga tai kokios problemos? Atsinaujini ir viskas. Ir nereikes disku gadinti ir nervuotis tiks ar ne. Nelabai suprantu logikos

 

Klausimas kaip ten jam gausis. Kazkaip noretu atrodyt suprantantis bet kazkodel jam nesgauna. Jo as irgi siulau i 3.0 atsinaujint ir pasidomet apie BurnerMAX (tik neklausk kas per daiktas pats biski pasikrutink sitam forume kas antra tema apie tai)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Kad nekurt naujos temos,sugalvojau čia parašyti.Turiu klausimą:jeigu man nuflashins konsolę į LT+2.0(nes kitokios hitachiai ir nepalaiko),kaip reikės naujus ir senus žaidimus rašytis?Ta prasme XDG3 ir XDG2,net dar senesnius t.y RDR.Reikės man ką nors pačinti ant tų senų ar palikt tą .dvd,kuris jau yra relyze?Ar galėsiu senesnius žaidimus žaisti LIVE?Būtų labai gerai,jeigu atsakytumėte.Dėkui iš anksto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurint koks tiksliai hitachis, jeigu Hitachi 32, 36, 40, 46, 47, 58, ir 59 tada uzteks ir 2,0 fw. Jam netgi turetu xgd3 zaidimams nereiktu specialiaus irasymo irenginio, tad xgd2 ir xgd3 galesi rasytis taip kaip ir anksciau visus.

Jei hitachis 78 arba 79, tada teks laukti 3,0 fw jam skirtos, xgd3 irasineti su iHAS o xgd2 taip kaip ir anksciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats tik draugui įrašinėdavau,kadangi jis turi LT+3.0,tai viskas aišku būdavo.Nereikia XDG2 žaidimų su topology data pačint ar net senesnių?Palikt kaip yra ir tiek?Ar išvis live bus galima lošt be užtikrinto bano?Turiu daug klausimų,bet reikia ir atsakymų.Iš anksto dėkui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats tik draugui įrašinėdavau,kadangi jis turi LT+3.0,tai viskas aišku būdavo.Nereikia XDG2 žaidimų su topology data pačint ar net senesnių?Palikt kaip yra ir tiek?Ar išvis live bus galima lošt be užtikrinto bano?Turiu daug klausimų,bet reikia ir atsakymų.Iš anksto dėkui.

 

Per ABGX360 jei nori kad saugu butu praleisk VISUS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.