Rekomenduojami pranešimai

nu va siunciuos siuo metu is torrent.lt o siaip kiek zaidziu burnout paradise ant xbox360 taj tikraj patiko tiek live tiek single player dabar laukiu kol parsius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va siunciuos siuo metu is torrent.lt o siaip kiek zaidziu burnout paradise ant xbox360 taj tikraj patiko tiek live tiek single player dabar laukiu kol parsius

O kaip tu žaidei jei dar neparsiuntė? Ar čia apie demo versiją kalbi?

 

Na, tai kai parsiųs, parašyk, jei tau veikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man iš torrents.ru 70prc jau parsiuntė, bet dabar lb lėtai siunčia tai turbūt tik rytoj išmėguinsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man iš torrents.ru 70prc jau parsiuntė, bet dabar lb lėtai siunčia tai turbūt tik rytoj išmėguinsiu :)

Tai siųsk iš LM arba torrent.lt, tas pats release'as ten...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagal atsisiuntimo skaičių, tai nepasakyčiau, kad jis itin populerus... Norėjau jį keptis, bet susilaikiau, komentarų daugokai mačiau, kad nieko gero, bet manau ir man asmeniškai nepatiktų, vien tik daužaisi ir pan, kaip ir eilinės lenktynės, kurios jau mane nervuoja, tas pats per tą patį, suki ratus ir vsio :-D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagal atsisiuntimo skaičių, tai nepasakyčiau, kad jis itin populerus... Norėjau jį keptis, bet susilaikiau, komentarų daugokai mačiau, kad nieko gero, bet manau ir man asmeniškai nepatiktų, vien tik daužaisi ir pan, kaip ir eilinės lenktynės, kurios jau mane nervuoja, tas pats per tą patį, suki ratus ir vsio :-D

Na, tai ir nesisiųsk...

 

Veikia iš LM ir torrent.lt, žaidžiu dabar. Skiriasi nuo pirmtakų, bet man pasirodė sunkesnis, į map'ą visad reikia žiūrėti, tai labai lengva atsitrenkti. Ir kamera idiotiška, kai bandai apsisukti...

Redagavo Servilatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, man visai patiko :] idomiausia aisku kur reik nudauzinet kitas masinas arba rinkt taskus uz skraidymus ir t.t. ;) gal ir atsibos veliau, bet kolkas tai idomu

Redagavo KeiD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš lol. Įsirašiau Mass effect antrą kart o nroėjau BP įsrašyt ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, man visai patiko :] idomiausia aisku kur reik nudauzinet kitas masinas arba rinkt taskus uz skraidymus ir t.t. ;) gal ir atsibos veliau, bet kolkas tai idomu

Aš irgi įsižaidžiau... Tik, kaip sakiau, užknisa nuolat pause'inti ir žiūrėti į map'ą kur toliau reikės važiuoti, nes minimap'o neužtenka. Ir ta kamera nekokia kai bandai apsisukti...

 

Nudaužinėti man ir smagu ;) Tik per lengva. Reikia numušti 4-6, aš 30 numušu...

 

O aš lol. Įsirašiau Mass effect antrą kart o nroėjau BP įsrašyt ;D

Ne į temą

Kaip čia taip sugebėjai? ;)
Redagavo Servilatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi įsižaidžiau... Tik, kaip sakiau, užknisa nuolat pause'inti ir žiūrėti į map'ą kur toliau reikės važiuoti, nes minimap'o neužtenka. Ir ta kamera nekokia kai bandai apsisukti...

 

Nudaužinėti man ir smagu ;) Tik per lengva. Reikia numušti 4-6, aš 30 numušu...

Ne į temą

Kaip čia taip sugebėjai? ;)

Ne į temą

Žinai, kai prieš tai įrašinėji su ImgBurn`u ir ten to foldo neuždarai tai pamaniau, kad burnuotas ten ir įkėliau nepražiūrėjęs...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Žinai, kai prieš tai įrašinėji su ImgBurn`u ir ten to foldo neuždarai tai pamaniau, kad burnuotas ten ir įkėliau nepražiūrėjęs...

Ne į temą

Aš tai pasidaręs, kad .dvd su ImgBurn'u atidarinėtų, tai double click'inu ir iškart įrašinėju... Čia off offtopic, bet ...tavo nick'as ne Angel8477 torrents.ru? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš tai pasidaręs, kad .dvd su ImgBurn'u atidarinėtų, tai double click'inu ir iškart įrašinėju... Čia off offtopic, bet ...tavo nick'as ne Angel8477 torrents.ru? :)

nea ;D mikasxp ;D [tėvo]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į Acme iškepiau nes kitokių neturėjo. Geimas fantastiškas. Grafika liux, avarijos neįtikėtinos... Tik neuspratau kur mašiną pasiimt kai laimi ir kaip į challengus nusigaut (t.y ar yra koks GPS ar spawn`as, nes neradau?).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į Acme iškepiau nes kitokių neturėjo. Geimas fantastiškas. Grafika liux, avarijos neįtikėtinos... Tik neuspratau kur mašiną pasiimt kai laimi ir kaip į challengus nusigaut (t.y ar yra koks GPS ar spawn`as, nes neradau?).

Mašiną junkyard'e pasiimti. Ant map'o pagal ikonas pažiūrėk, kur jie yra. Aš kol kas dar tik 2 juos radau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad eitų spwan'intis išvis nerelu būtų. Aš tik 2 challeng'us važiavau nes labai skubėjau, tai žaidims tikrai sužavėjo, o ir acme stabilei eina ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.