Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Aš čia ne tau, o assassin69 ;) Pratęsiau tavo mintį ;)

Ne į temą

sorry tada netaip supratau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man visai geras geimas,grazios avarijos,palakstai ir tiek,kartais reikia ir tokius zaidimus pazaist kai atsibosta rimti,o del amziaus tai cia visiskai nesamone kad zaidimus priskiriat kazkokiam amziuj,manau jaunikliai ir priskiria patys :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jaunikliai RE laukia dabar kumščius suspaudę ir GTAIV. O ką, aš surf's up eprėjau ir man visai patiko ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu parsisiusiu i HK tai normaliai visuose servuose zaisiu, ar bus kad tik su siauraakiais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na isigijau sita geima is ebay uz 140lt, tai uz menesiuko pareis, per ta laika spesiu pradet ir dabaigt ninja gaiden sigma. Pradziai demuske pabandes issiigandau, bet paskaites apzvalgas, supratau kad visai normaliai, tu lenktyniu bus tiek daug kad sufailies nereiks gryst, iskarto kitas pradet galesi. Na o online demuskei pabandes irgi susidomejau, visai gerai padarytas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras zaidimas, pazaidziau keleta minuciu, is pirmo zvilgsnio idomus... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kas gali buti su draugu bandziau zaisti nete bet neiseina arba kickina arba vienas kito nematom? visus kitus matom o vienas kito ne :) ka daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ryt varau i miesta uzsisakysiu visa virtuon kortele tada nusipirksiu per intika ir lauksiu kol atvyks i namus, nerealus geimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten ne bugas, tiesiog jei butu dare su zmogum, butu reikeja atvaizduot mesos gabalus ir krauja po avarijos, del to butu ziaurus zaidimas bla bla.. amziaus cenzuros. O siaip as si zaidima pirkau kad galeciau isliet nervus ir atsipalaiduot po nelaimingu fules varzybu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.