scalman

Soul Sacrifice

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka


Kūrėjas: Marvelous AQL
Leidėjas: SCEA
Žaidimo variklis:
Žanras:
Režimai:
Išleidimo data:
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos: PS Vita
Puslapis:


http-~~-//www.youtube.com/watch?v=0RJGtVg1jWc&feature=channel&list=UL

naujas zaidimas nuo issibarsciusiu japonu zaidimu kureju garsenybiu .kureju komandoj Keiji Inafune (mega man) , Yasunori Mitsuda (Xenoblade Chronicles) , o muzika uzsiima Wataru Hokoyama (Resident Evil 5) .

tai tik artas , bet ...na tokio nesveiko dalyko jau senai neteke matyt zaidimuose.. :o
Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

o cia jau gameplay..
Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pirmos mintys pamacius pirmus paveikslelius:wtf??tas bicas antram paveikslelyje ryja savo ranka??eik tu n* kas per beprotybe?? :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pirmos mintys pamacius pirmus paveikslelius:wtf??tas bicas antram paveikslelyje ryja savo ranka??eik tu n* kas per beprotybe?? :o

 

suryja ranka tam kad veliau ranka taptu kardu ir tada ja atgal istraukia is burnos ir kaunas..tikriausia kazkas tokio. gaila kad zaidimo grafika neblizga taip svelniai sakant. o siaip nete nuomones tokios kad daugumai tai primena monster hunter ir dark soul

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pirmos mintys pamacius pirmus paveikslelius:wtf??tas bicas antram paveikslelyje ryja savo ranka??eik tu n* kas per beprotybe?? :o

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siauteja azijieciai ;) nesveikas bus zaidimas o del grafikos tai vita,manau,daugiau gali isspaust...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grafika bent jau man gražiai atrodo. Nesitikėkit, kad screenuose atrodys kaip naujausias PS3 žaidimas. Realiai Vitos ekrane atrodys geriau ir šiaip tokia grafika handheldui yra labai gera. Palyginkit su kokiu nors Monster Hunter ant PSP ir pamatysit skirtumą.

 

Gerai, kad visiškai naujas ir iš pažiūros geras žaidimas. Kaip ir sakė scalman primena MH ir Dark Souls/Demon's Souls. Ir kaip supratau iš savo kūno dalių veikėjas gali išsikviest visokius burtus/ginklus. Skamba įdomiai ir Japan Studio kuria tai manau vienas iš geresnių žaidimų bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Looks so fucking good. Grynai azijiečių over the top anime stiliaus epic monstrai/bosai

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sta ir normalus treileris . na tikrai sick ..rankos ryjimai ir visa kita.. :open:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=KKBjnGHweDo&feature=channel&list=UL

..ai tu ten tiesiog issitrauki savo stubura ir su juo kaunies veliau ..nieko ipatingo :spiderp:

 

ir dar pilnos PSV rezos keli gameplay picai

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

pirmas zaidimo gameplay video

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=VJLto7Iay0Y&feature=channel&list=UL

 

Nuotrauka

..tuoj as tik stubura issitrauksiu ir tau iskarsiu kaily ... :lied:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man aplinka zaidimo primena dantes inferno visos tos is jo kuno lekiancios grandines ar kas ten primena prototype. tikrao noreciau pazaist si zaidima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau, pasakykit kam visdar atrodo prasta grafika pažiūrėjus gameplay video :) co-op atrodo geras turėtų būt

 

Ir dar vienas gameplay video prie to pačio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar zaidimo screenu. normalia PSV reza. aisku ant PSV tai daug geriau atrodo realiai

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.