Impaler

PlayManija.lt konkursas #22 - Assassin's Creed!

Rekomenduojami pranešimai

Na Impaler Nuotrauka

where is the video?

Redagavo miglyx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia niekada nepazadet jeigu 110% neesi isitikines, kad padarysi, nes visko gali but, visada planai gali pasikeist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka cia svaigstat visi, zmogus ruosias Login'ui. ner laiko, suprantu as ji, jau menesi koki neturiu laiko per visus mokslus ir reikalus jam zaidimo issiust. kai tures laiko ir ikels video :) laukit gi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai vietoj Impalerio dar pratesciau, bet kad daug jau prispoilino :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ateini į savo išsiųstas ir atsidarai ta išsiųsta kodą, ir rašo "Konkursas Pask. kartą skaitė: Dar neskaitė ". Jau rimtai nejuokinga...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ateini į savo išsiųstas ir atsidarai ta išsiųsta kodą, ir rašo "Konkursas Pask. kartą skaitė: Dar neskaitė ". Jau rimtai nejuokinga...

 

Ko tu jaudinies? Ateis laikas bus ir paskelbtas laimėtojas. Impaleris ir taip turi daug darbo.Džiaukis, jog išvis daro konkursus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiaules jus, be ps3 siekiat sau materialines nauduos.. as tai ziauriai noreciau revalations pereit :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai Impalerio vietoj nesakyciau kada, laukit kiek norit, kada gales, tada ir padarys, as irgi praeita savaite prie pc tik kokia 1-2h sedejau, nera laiko tiesiog kai toks geras oras, o jam tikiu, kad daug daugiau reikalu yra negu man Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiaules jus, be ps3 siekiat sau materialines nauduos.. as tai ziauriai noreciau revalations pereit :thumbsup4:

 

Pritariu tau 200%, jei būtų mano valia, tokiems kaip jis net neleisčiau konkursuose dalyvauti. Tikras savanaudis, kaip Sleepyfan minėjo siekia tik materialinės naudos, vietoj to, kad leistų laimėti tiems kas turi PS3 konsoles ir galėtų šiuos žaidimus žaisti, o ne parduoti...

 

P.S Sėkmės visiems dalyvaujantiems. Deje man pačiam nepavyko atsakymo atspėti nors beveik jis akivaizdus buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu tau 200%, jei būtų mano valia, tokiems kaip jis net neleisčiau konkursuose dalyvauti. Tikras savanaudis, kaip Sleepyfan minėjo siekia tik materialinės naudos, vietoj to, kad leistų laimėti tiems kas turi PS3 konsoles ir galėtų šiuos žaidimus žaisti, o ne parduoti...

 

P.S Sėkmės visiems dalyvaujantiems. Deje man pačiam nepavyko atsakymo atspėti nors beveik jis akivaizdus buvo :)

 

Čia apie mane kalbat? Kas jums sakė kad neturiu PS3? :)

Aš nesiekiu jokio naudos, bet tik... tik..., (gerai, įkvėpt ir iškvėpt). Bus kada bus :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

sakirai updatint ir mes galim savo turimas consoles :thumbsup4:
Redagavo Sleepyfan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

sakirai updatint ir mes galim savo turimas consoles :thumbsup4:

 

Ne į temą

Ir visi gali pamiršti pažymėti varnelę...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

sakirai istikruju as nieko pries :) cia tik taip joke, bet tu ps3 neturi, jei sakai as meluoju, tai savo profili zvilgtelk :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.