Rekomenduojami pranešimai

Nezinau per video spejau pamatyti kad yra DIFICULITY, ka reiskia sudetinguma, o apie koki sudetnguma kalba eina neaisku, nejaugi dabar eis padaryti varzovus ant easy, tai jau tada cia joks nebe sim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirinkt lengvesnį priešinikų lygi yra privaluamas. Ne visi yra profai ant pultelio maigymo ir paprasčiausiai nori pereit žaidimą, pamatyt, nusipirkt kitų auto ir sutaupyti laiko vietoj lenktynių perkrovimo. Išmokęs su x'u važiuot ir prisėdęs prie tikros profas nebūsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

racingas ir pultelio maigymas kazkaip niekuo nesusije dalykai .. :genius: o dauguma zaidimu nera zaidziami tam kad su tikra masina ismokt vaziuot. tiesiog turet gera laika, adrenalino gaut. na kai kuriuos racingus beveik nosi krapstant gali vaziuot ...kas tampa nuobodu po kiek laiko, uztai yra tokie kurie "veza" kai reikiant.

sitas pasirungs su NFS nauju nebent. na abu open worldai. tai festivalis, muzikos ir ..masinu tikriausia. le fiesta :stare:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forza Dirt2 ..

biski pakopino Dirt2 ir komentavima lentyniu metu..muzika panasi irgi. pats gameplay atrodo kad labia lengva. jokiu masinu uzsimetimu slydimu ar pan dalyku ner. tiesiog spaudi ir leki

 

serija video kuriuose jau tikrai galima susidaryt visa nuomone apie zaidima. norim jo ar nenorim.

siam video pilnas zaidimo mapas jau atidarytas kaip matosi..plius gameplay, garazas,kameros, grafikos lygis, naktines lenktynes.trumpai parodo ir meniu.sudetingumo pasirinkimus ,viska kas svarbiausia racing fanam.taigi kosmetinis masinu deformavimas bus.

sitam video losia su defaultiniu sudetingumu su keliom pagalbom.

tuscias mapas. gana nemazas. nemazai keliu istyrinet.vaziuoji sau keliu .surandi koki eventa ir I ji sauna. visai kaip TDU koks .tik jokiu namu pirkimu ar garazu.tiesiog vaziavimas nuo evento prie kito evento ir juose dalyvavimas. para keiciasi realtime,kas gerai,grafika grazi,kas irgi saunu.

..pagaliau cockpit gameplay ,su standartiniais nustatymais,bet ir tai neatrodo labai jau arkadiskai.kas yra gerai.

..Forza 3,4 zaidimu seivai duos bonus masinu pradedant losti Horizon

..kaip zaidimas jautesi,kaip zaidesi,kaip masinos tiuninasi ,kokie nustatymai..

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

---

TDU lakstymas su Forza fizika... :thumbsup4:

demuske jau yra.

Forza ralis..2:09 :lol2:

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kazkaip nelabai man forza fizika atrodo, labiau gal shift fizika :fedup:

 

sakai is forza fizikos engine gavosi shift jau ? nu iki shift beprotisko vairavimo dar toil grazu cia. bent jau is sono ziurint viskas labia grazu ir paprasta. be didesniu keblumu lakstai. shifte viskas priesingai :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandziau ir as demo. Man tai labai patiko tas nuvaziavimas iki eventu dienos nakties kaita ir seip smagu palakstyti visus assistus isjungus ziauriai laukiu isleidimo datos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai is forza fizikos engine gavosi shift jau ? nu iki shift beprotisko vairavimo dar toil grazu cia. bent jau is sono ziurint viskas labia grazu ir paprasta. be didesniu keblumu lakstai. shifte viskas priesingai :melvin:

 

Nu gal ir ne Shift bet kazkaip link tos puses, daugiau tokio veiksmo atrodo. As nesakau, kad tai blogai, bet forza as prrisimenu kitaip, atsimenu 3 daly (4 nelosiau kazkaip) kaip pries posukius stabdydavau iki 60 kokiu ir sukdavau, kad tik galo neuzmestu, nes kol istiesinsiu pades mane :D (Jau nekalbu ant kiek letesnis gameplay 2 daly buvo :D ), o cia kazkaip viskas daug greiciau, kaip ir sakau man panasu daros i Shifta, gal net kazkiek i GRID :fedup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal žaidimas ir nėra kažkuo labai nuostabus, bet man patinka tokie "laisvi" racing žaidimai, ypač traukia važiavimas naktimi. O čia galima bus "tiuninguoti" mašiną ar kaip čia pavadinus?

Asmeniškai man Shift'o neprimena, nes ten kaip tik į posukius įvažiuoti reikėdavo pasistenkti jei važiuoji su tikrai galinga mašina.

Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2012-10-09 20:49, 'scalman' parašė:

kas megino demo ..kaip ten viskas yra is tiesu ?

 

jooo ir man idomu ar bent kiek panasu i tai:

---

turiu galvoj stai toki free roaminima.

labai laukiu teigiamu kritiku ivertinimu, nes sitas grajus tikriausiai butu paskutinis argumentas xbox'o isigijimui :)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas megino demo ..kaip ten viskas yra is tiesu ?

 

As ismeginau. Man labai patiko. Tikrai smagu yra pasivazinet. Pats renkiesi kaip vaziuot nori ta pati kelias plentu arba zvyrkeliu varyt buna visokiu isvedziojimu. Eventai irgi idomus pvz vienas buvo kur su mustangu reikejo pries lektuva lenktyniaut tai pvz mane nustebino ir sudomino. Baiges demo eventus gali kiek nori free roam vazinet bet nedidelis plotas duotas tam. Grafika tikrai grazi. Pazaides dabar tik dar labiau laukiu nes tikrai sudomino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazejus gamespot review pakeiciau nuomone apie zaidima, atrodo daug geriau nei tikejausi, galbut vertas demesio?

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.