bogaboo

DLC zaidimu ikelimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu xbox 360 jtag. Niekur negaliu rast info step by step kaip tinkamai i xboxa isikelt dlc zaidima, ir kur ji xboxe surast. mano xboxas turi hdd 60gb. Gal kas galit ar kokia nuoroda imest ar gida koki turit. Buciau lb dekingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As neturiu jtag bet gal sitas pades

HowTo:

1. Download

2. Open USB or HDD

3. Open Content

4. Open or make 000000000000000 or open your Profile signed folder e.g "E0000HY62028HSE"

5. Open "Get the right code from the site, if its not there make it"

6. Make a new folder and name it "00000002"

7. Put the Game Add-on in the folder you just made (00000002)

These Files are NOT mine.

 

DO NOT REHASH AND RESIGN!

Enjoy!!

Linkas

Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip prie kiekvieno dlc dazniausiai buna nfo ar kitas failas ar aprasymas, kur ir kaip susikelti ji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad visus keli i HDD/content/00000000000000 , bet priestai unlockint juos reik su kokiu Yaris swap :) Tiek cia to mokslo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad visus keli i HDD/content/00000000000000 , bet priestai unlockint juos reik su kokiu Yaris swap :) Tiek cia to mokslo.

 

O kaip paciam xboxe surast ir pasileist, esu biski zalias ant to :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei esi zalias klausk tokiu dalyku to, kas pardave/nulauze konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei esi zalias klausk tokiu dalyku to, kas pardave/nulauze konsole.

 

Tai as klausiu tu kas zino, o kas nezino tai veltui prasyciau ir nerasynet ir nesiulyt ko man klaust. Man pasiule si foruma tai cia ir klausiu, nes galvoju kad cia vistiek turi but zinanciu zmoniu. Kadangi ta problema manau yra ne man vienam tai noreciau kad butu koks geras zmogelis ir padarytu visa gida kaip kad yra gidas zaidimu ikelimas i rgh konsoles ir panasiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gidai padaryti, temos isdiskutuotos. Ismok pirma paieska naudotis. Ir siaip ne per daug naglumo reikalauti kad kazkas tau gidus darytu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as klausiu tu kas zino, o kas nezino tai veltui prasyciau ir nerasynet ir nesiulyt ko man klaust. Man pasiule si foruma tai cia ir klausiu, nes galvoju kad cia vistiek turi but zinanciu zmoniu. Kadangi ta problema manau yra ne man vienam tai noreciau kad butu koks geras zmogelis ir padarytu visa gida kaip kad yra gidas zaidimu ikelimas i rgh konsoles ir panasiai.

 

visi kartais bunam zali tam tikrose srityse, bet paieska tikrai galejai pasinaudot ir butum rades viska, jtag/rgh skyriuje playmanijoje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

trumpas klausimėlis, noriu įsitikinti : ar norint įsikelt DLC ar žaist ARCADE žaidimus, būtinai reikia turėti jtag ar rgh ar dar ką ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

trumpas klausimėlis, noriu įsitikinti : ar norint įsikelt DLC ar žaist ARCADE žaidimus, būtinai reikia turėti jtag ar rgh ar dar ką ?

 

Taip, butinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip paciam xboxe surast ir pasileist, esu biski zalias ant to :thumbsup4:

 

Trumpai aiskiai: Jai ikelei ten kur reikia ir idejai nauja Title update, tada paleidus zaidime tie tavo dlc ir bus, nereiks ieskot nieko x'o turini. Jai neaisku kas yra title update, google arba forumo paieska pades :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.