miglyx

Zaidimu pasauliai

Rekomenduojami pranešimai

Siaip tai situose zemelapiuose masteliai visiskai neatitaikyti, paziurekite kokios gatves yra gta sa ir paradise. Visiska nesamone.

 

Paradise city atrodo mazesnis nes paprastai per miesta skrendi 200km/h

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu Rico is just cause 2 neturetu savo super duper gero grappling hook,daug kas tiesiog negaletu jo zaist,nes po kiek laiko pradeda viskas atsibost ;)monotonija kaip pvz far cry2 tie uzemimai baziu,rinkimai visokiu trash'u ir t.tt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apie sita zaidima pirma kart gidziu bet mapas tikrai ispudingas :thumbsup4: man asmeniskai sacred 2 mapas labai geras

 

Nuotrauka

Redagavo miglyx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apie sita zaidima pirma kart gidziu bet mapas tikrai ispudingas :megusta: man asmeniskai sacred 2 mapas labai geras

 

Nuotrauka

 

mapas ispudingas bet cia tik penktadalis ar sestadalis nes tame zaidime yra keletas planetu o tu idejai tik planet calypso- Eudoria zemelapy sioje planetoje yra ir Amethera(berods taip vadinasi) ir dar keletas vietu, o planetu yra dar keletas tokiu kaip Rocktropia, Planet Arkadia, Next island... be to neperseniausiai atsirado galimybe pakilt ir i kosmosa vienu zodziu didesniu platumu uz si zaidima nesu mates ir tikriausiai niekada nepamatysiu. Be to kam idomu tai sis zaidimas su Real Cash Economy tai yra yra galimybe uzsidirbt tikru pinigu is jo kaip ir galimybe pralost pinigus. Pinigai tiesiogiai konvertuojami 1$ - 10 PED////10PED - 1$

 

Norint isivaizduot sio zaidimo dydi reikia ji pazaist. Labai gaila, kad atnaujinus zaidimo grafika didele dalis zaideju pasitrauke, ir liko tik tie su stipriais kompiuteriais taciau po truputi gryzta ir senbuviai.

Redagavo DonKapone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku didziausi yra open world.ir patys didziausi tikriausia silpniausiu grafiskai rpg zaidimu.bet apie idomuma jei ir dydi ..tai idomiausi atviri pasauliai man buvo Fallout 3 , Fallout NV , Borderlands, Stalker, Mass effect 2 ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku didziausi yra open world.ir patys didziausi tikriausia silpniausiu grafiskai rpg zaidimu.bet apie idomuma jei ir dydi ..tai idomiausi atviri pasauliai man buvo Fallout 3 , Fallout NV , Borderlands, Stalker, Mass effect 2 ..

 

Borderlands labai geras buvo bet ten tirinet negalejai labai , test drive unlimate 2 dar gan dydelis, bet mano favoritas buvo TES 4 : Oblivion "Province of Cyrodiil" ir "Shivering Isles" Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.