Exitt

Nepaleidzia psp zaidimu ,

Rekomenduojami pranešimai

Kaip nervinti pradejo norejau pazaist su senu geru psp (2003), atsiusiunciau zaidima pirma , isikeliau viskas ok , einu i games ir man nepasiledzia zaidimas raso ( the game could not be starte 80020321

Galvojau nieko gal blogas zaidimas ir t.t

Antras zaidimas viskas tas pats tik jau kompas neskaito psp . psp versija 5:50 prome

Aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo kam tas naujas cfw rasot,man pvz viskas kuo puikiausiai veikdavo su prome2,niekada nesu turejas problemu su ja,pabandyk prome 2 isirasyt pamatysi pades.Beto koks zaidimas gal cpu ar kap ten nustatyt y kita reikia kai paspaudi select mygtuka ismeta menu nebeatsimenu kaip ten kas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PAs jus sena versija, naujinkit i 6.20 Pro B10 arba Pro C, arba 6.60 Pro b10 ar Pro C

Redagavo mekeksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

6.20 Pro B10 geriausia tai i ja naujink, pas tave sena versija yra kaip ir sakiau, kuri nepalaiko nauju zaidimu.. O kortele neprieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as su pro C neturejau jokiu problemu. tu naudoji UMDgen? nes budavo, kad kai kuriu zaidimu suspaudus i *.cso neskaitydavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gerai pameginsiu , bet kaip man atristi jeigu neskaito psp kaip ijungi i psp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as laida turi per psp ir per ji arba per toki adapteri kur ikisi i ji sd ir skaito pc. Ir psp neleidzia formatuoti korteles kas cia jam yra ? :notworthy::D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.