Deagle

Crisis Core Final Fantasy VII

Rekomenduojami pranešimai

tai jis vienam ilgas,kita, tik pora dieneliu,kazkaip cia nesutampa zaideju nuomones, o siaip tai dar nesu zaides nei vieno jrpg tik dvi dienas,na as nekalbu apie begima grynai tik tiesiu storyline keliu ir daugiau nieko,cia ne zaidimas jau tada

Zaidimas tikrai neilgas , jei neskaitysim misiju , kuriu pereiti nebutina, Jei su visom misijom ir max stats , tai uzimtu kokia 40 val gal daugiau , priklausomai nuo zaidejo. Man asmeniskai tos misijos jau per daug nuobodzios , yra tik keli map'ai ir tie kartojasi , monstrai taipat kartojasi tik lv ju dideja, prasove cia kurejai su tom misijom , kazkaip reikejo geriau jas integruoti , su storyline suristi , ivairesniu misiju padaryti ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tikrai neilgas , jei neskaitysim misiju , kuriu pereiti nebutina, Jei su visom misijom ir max stats , tai uzimtu kokia 40 val gal daugiau , priklausomai nuo zaidejo. Man asmeniskai tos misijos jau per daug nuobodzios , yra tik keli map'ai ir tie kartojasi , monstrai taipat kartojasi tik lv ju dideja, prasove cia kurejai su tom misijom , kazkaip reikejo geriau jas integruoti , su storyline suristi , ivairesniu misiju padaryti ir t.t.

na man pasirode pakankamai ilgas,na toks uztenkamas,tikrai ne per trumpas nes dar jo neperejau viso :)

siaip kartais idomus buna dalykas toks pastebiu kad su bosais va gan normaliai susitvarkau,o kai kurie priesai nuzudo per kelis smugius,kazkaip tie bosai jei buna po viena tai na galima visiem rast taktika,bet aisku kaip ir visi jrpg einant tolyn sunkeja ir kartais uzknisa prie vieno boso losti per 20 karta jau ir niekaip neiveikiant jo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man pasirode pakankamai ilgas,na toks uztenkamas,tikrai ne per trumpas nes dar jo neperejau viso :)

siaip kartais idomus buna dalykas toks pastebiu kad su bosais va gan normaliai susitvarkau,o kai kurie priesai nuzudo per kelis smugius,kazkaip tie bosai jei buna po viena tai na galima visiem rast taktika,bet aisku kaip ir visi jrpg einant tolyn sunkeja ir kartais uzknisa prie vieno boso losti per 20 karta jau ir niekaip neiveikiant jo

Cia tikrausiai kalbi apie misiju bosus , nes storyline bosai tai juokingi buvo , visus is pirmo karto kaliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano megstamiausias zaidimukas kuri esu bandes zaisti PSP konsoleje ;)

+ = Gera muzika , igarsinimas , puikus ir itraukiantis storyline , visiskai nebloga grafika , bei JUK CE FINAL FANTASY TESINYS !!! ;)

- = Galetu buti ilgesnis .

duociau 9.5/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tikrai neilgas , jei neskaitysim misiju , kuriu pereiti nebutina, Jei su visom misijom ir max stats , tai uzimtu kokia 40 val gal daugiau , priklausomai nuo zaidejo. Man asmeniskai tos misijos jau per daug nuobodzios , yra tik keli map'ai ir tie kartojasi , monstrai taipat kartojasi tik lv ju dideja, prasove cia kurejai su tom misijom , kazkaip reikejo geriau jas integruoti , su storyline suristi , ivairesniu misiju padaryti ir t.t.

Nu kam kaip. Aš pvz jau žaidžiu 92 val. ir dar neuzkeliau 255 stats (liko man SPR).

Liko paskutine missija - MINERVA.

Deja dar nesiseka man su DMW rinkimų - liko Cloud - 10%, Cissnei - 10%, Genesis - 45%, Moogle - 100%.

Equipment: Power Suit, Adaman Bangle, Protect Ring, Genji Glove.

Materia: Curaga (SPR+100), Wall (VIT+100), Costly Punch (MAG+100), Status Strike (SPR+100), ATK UP++ (ATK+100), HP Up++ (HP+999%)

Level 87

Dabartiniai stats - ATK-255,VIT-255,MAG-111,SPR-231,LCK-46, HP - 72047, MP - 178, AP - 186

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones pagalbos reikia labai. Uzstrigau. Neseniai nukaliau Genesis ir dabar man reikia nukalti Angeal Griffin. As nesuprant vieno dalyko kodel man po kovos su Genesis nusiema HP ir tai labai trugdo. Visu pirma mazeja HP ir kai mazeja sustabdo bet koki veiksma ( Attack, cure ir pan, ) Kaip paslinti ta HP mazejima??? Gal galite taip pat patarti kaip pries pati Angeal kautis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk ta potiona kur nuima visus nuodus. ether lygtais, nelabai pamenu senai losiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau nugalejau... Bet dabar kita problema... Angeal... Kapoju ji normaliai, bet vos tik jis paleidzia unleashed wrath im dead... Nzn esu 18 lv. Kaip nugaleti man Angeal.

 

P.S. Game labai įdomus, bet aš labai laukiu Final Fantasy XIII ir IV ( English )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir as isirasiau niekada nebuvau bandes ff daliu ir net nzn kokio cia zanro palosiau ta 1 misija ir isjungiau :D Veliau reikes isiaiskint valdyma nes nieko neikirtau ten :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazaidziau gal nemazai ir tikrai is pradziu bsk nusivyliau bet paskui lb uzkabino tikrai lb geras darbas mano nuomone ;) tikrai idomi istorija ir idomios kovos 10/10 ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat matau cia daukas esat jau pereja tai galvoju gal padesit biski :D atsiduriau aklavieteja nebezinau ka bedaryt atejau y ta Baznycia kur yra ta mergina Aerith tada parode filmuka kad prie jos stovi Angel copy monstras tada kazkoks robotas prie duru atsidure ir tas Angel copy monstras apgyne mus na nuo tada jau nebezinau ka bedaryt atrodo visur isvaiksciojau nuejau y baze ten sako direktor Lazard yra isvykes gaudyt to mokslininko kur daro tas Genesis copy gal kas pagavo kampa ir zino ta vieta buciau dekingas jei kas padetu pereit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.