drake345

The Amazing Spider - Man

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka


Kūrėjas: Beenox
Leidėjas: Activision
Žanras: open world, Action-adventure, Platform
Režimai: Vieno žaidėjo
Išleidimo data: 2012 birželio 26 d.
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos: PC, PS3, Wii, 3DS, X360
Puslapis: http://www.theamazingspidermangame.com/


http-~~-//www.youtube.com/watch?v=v7ACqJEFPoY
http-~~-//www.youtube.com/watch?v=qS3PMLP0hFk

Keista, kad neradau temos, lyg ir buvo kurta, bet dingo, arba kažką maišau. Bet kokiu atveju pats jau išbandžiau..nu ir ką, geriausias Spider - Man žaidimas iš visų. Kovos sistema panaši į Batman:AC, ne tokia gera..bet smagi. Galima rinktis ar kautis su visais ar praeit tyliai, šaunu. Iš pradžių vien tik varinėjau po miestą, nes šitam žaidime tai tiesiog žiauriai smagu daryt. Grafika padori: veikėjai tikrai detalūs, aplinkos kiek nelabai, bet visumoj neblogai. Istorija mano nuomonę verta dėmesio. Tad patariu išbandyt, nes pagaliau atsirado dar vienas tikrai vertas dėmesio super hero žaidimas. :D Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patiko nors nemegstu fantastiniu zaidimu tokia tikrove atrodo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pereina per abgx nereik laukt iki 26d ?

 

*Birželio ne Biržėlio.

Redagavo xxjudgex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš surizikavau ir įsirašiau šį žaidimą . Tikrai nepasigailėjau . Kaip minėjo drake345 , kovos sistema tikrai patobulinta , ir vienas iš geriausių dalykų , mano galva , tai yra web of rush , na tai tikrai naujas dalykas , kurio nebuvo praeitose dalyse , pataisykit jeigu klystu , šiaip smagu ir po miestą palakstyti , gerai padirbėta su kamera , na mano galva kol kas geriausias iš spider-man serijos žaidimas . :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Toks žaidimas per mano gimtadieni? Pagerbtas ;D

 

Iš gameplay matosi kad toks nelabai apdirbtas žaidimas (gi pagal filmą darytas..), bet nėra prastas, tikrai išbandysiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Toks žaidimas per mano gimtadieni? Pagerbtas ;D

 

Iš gameplay matosi kad toks nelabai apdirbtas žaidimas (gi pagal filmą darytas..), bet nėra prastas, tikrai išbandysiu :)

 

Klysti, ne pagal filmą. Čia kaip ir filmo tęsinys..šito žaidimo istorija iškart seka po filmo istorijos. O kas dėl apdirbimo, taip jo trūksta vietose..bet tai tikrai geras žingsnis į priekį, ir jei kūrėjai eis šita kryptimi, tai su laiku gausim žaidimą kuris prilygs Batman žaidimams Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek zinau tai dar filmas neisejo, tai is kur galit zinot kad veiksmas iskart po filmo ?
Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek zinau tai dar filmas neisejo, tai is kur galit zinot kad veiksmas iskart po filmo ?

 

Jau tikrai yra info apie istorija, tiek filmo, tiek zaidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

15min. Sio zaidimo Istorijos/GamePlay:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=lUvTjZ-Fkz8&feature=youtu

 

"For my money, the city movement in The Amazing Spider-Man is flawless. The right trigger is used to web swing, but if held, Spider-Man will go wherever you want and make it as pretty as you can imagine. Like Assassin’s Creed’s free running, the right trigger is your golden button for looking awesome and getting somewhere quickly. Speaking of fast travelling, the other movement option is the “web rush,” which allows you to quickly move to highlighted areas. If you want to slow things down to spider time, you can also hold the button to freeze time and select exactly where you would like to go. Upon release, you can set the controller down and watch Spider-Man stylishly dance to your goal."

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

 

Nezinau......... Gal reiktu pabandyti, kad atarsti siame zaidime kazka idomaus. Bent jau gameplay man to neparode. Minusa tai viena uzmaciau, kad labai kamera tamposi. Lyg bando visada nutaikyti geriausia kampa, bet tuo paciu ir blasko. Gal toks dalykas ne daug kur. Kas gerai, kad kalbama apie nerealius pojucius "skraidant" dangoraiziais. Jeigu viskas su dideliu pojuciu, manau vertas isbandymo.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.