Julinho

Dėl GOD formato.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Taigi yra problema Aš sukonvertinu iš .ISO į GOD formatą ir gaunu Aplanką pavadinimu 45678912 įėjęs į jį yra 27 data failai. Tai kaip man jį keltį į xboxą? tiesiog patį aplanką ? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Taigi yra problema Aš sukonvertinu iš .ISO į GOD formatą ir gaunu Aplanką pavadinimu 45678912 įėjęs į jį yra 27 data failai. Tai kaip man jį keltį į xboxą? tiesiog patį aplanką ? :cheers:

 

I content - 0000000000000000 per FTP .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I content - 0000000000000000 per FTP .

 

Nebūtinai į Content tiesiog prisijungi į FTP įeini į "HDD1" sukuri aplanką "GAMES" įkeli žaidimus per FTP. Konsolėje nueini į "Settings > Content Settings > Manage Game Paths > Change Path" ir padarai taip "HDD1/GAMES" išsaugai ir perkrauni konsolę Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebūtinai į Content tiesiog prisijungi į FTP įeini į "HDD1" sukuri aplanką "GAMES" įkeli žaidimus per FTP. Konsolėje nueini į "Settings > Content Settings > Manage Game Paths > Change Path" ir padarai taip "HDD1/GAMES" išsaugai ir perkrauni konsolę

 

Taip, bet jei sukelsi i content 0000000000000000 kataloga, tada galesi zaist ir per paprasda dasha, be FSD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, bet jei sukelsi i content 0000000000000000 kataloga, tada galesi zaist ir per paprasda dasha, be FSD.

 

Va šito tai nežinojau, jog įkėlus į contenet nebūtina per FSD, na reikės pamėginti. Nes ant Default man eina nustatymuose pasidaryti PAL ir gražus vaizdas tampa, galima įskaityti teksta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, bet jei sukelsi i content 0000000000000000 kataloga, tada galesi zaist ir per paprasda dasha, be FSD.

 

nebent ikeli i vidini x'o HDD :D jai kelsi i isorini, tada dashboarde nerodys tu zaidimu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išmėginimui įkėliau į Content > 00000000000 bet Dashe nerodė žaidimo, grajus įkeltas į vidinį HDD žinoma kėliau taip "Aplankas su grajaus pavadinimu" vidui "Aplankas tas su skaičiais" tai sakau gal kelti be to aplanko ku pavadinimas žaidimo, tiesiai tą kur skaitinis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išmėginimui įkėliau į Content > 00000000000 bet Dashe nerodė žaidimo, grajus įkeltas į vidinį HDD žinoma kėliau taip "Aplankas su grajaus pavadinimu" vidui "Aplankas tas su skaičiais" tai sakau gal kelti be to aplanko ku pavadinimas žaidimo, tiesiai tą kur skaitinis.

 

WTF? :mellow: kelk tik aplanka su skaiciais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.