efficy

Ka daryti jei XGB3 zaidimuose gaunate error

Rekomenduojami pranešimai

Taigi pats siandien nusiflashines xdeze, isirasiau xdg3 zaidima su paprasciausiu kinisku USB DVD ROM'u, (skamba turbut klaikiai, bet mano salygomis prie notebooko, iHAS neprisijungsiu, bent jau neieskau budo). zinoma jis man neveike (gavau errora "Disc is not supported"), tad susinervines puoliau i interneta ieskoti atsakymu, tai stai ka radau youtubei, tikrai padejo ir viskas dabar veikia :) Labai paprastas gidas.

 

Beto as neatsakau ir nerekomenduoju jums zaisti xbox live, nes tai nera saugu.

 

Uz sugadintus diskus atsakomybes neprisiemu, nes cia ne mano gidas, as tik jums padeti noredamas, ji cia ikeliau :)

 

 

Jei gausite Runtime errorus, kreipkites i mane PM, as padesiu, nes jau susiduriau su errorais, isjungiant xbox XBC.

http-~~-//www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_986946&feature=iv&src_vid=A2l4c07jSbk&v=dKOCY2Hw7rM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik įsidedu usb į xbox`ą paleidžiu muziką sustabdau ir viskas puikiai veikia.

 

Rimtai? :) ir taip imanoma? tipo imeti i usb muzikos isijungi per xboxa kad grotu ir tada jungi zaidima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog idealus gidas. Du kartus rasiai XGD3 abu nepavyko, o internete radai vienu metu senumo labai pasenusi buda. Tiesiog spaudziu desne ir labai sirdingai dekoju!

 

:D :D

 

 

O tie kurie durni ir nesupranta netgi cia gidu skyltyje yra budas su ABGX :D

Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja neisivaizduoju, kaip tau gali neveikti, nabent kreivos rankos tavo, bet man pries tai neisirase pagal playmanijos gida, tada rasiau pagal sita, ir ko puikiausiai veikia viskas, nekaltink manes del savo neatidumo, viskas turi buti atlikta kaip ten parasyta, beto "viska junk run as administrator"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasakok cia pasaku. pats nelabai suvoki ka cia rasineji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pagal sita viskas veikia tikrai sakau. Bet sitas budas yra perdaug pasenes ir nesaugus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.