Impaler

Impaler save'ų kolekcija

Rekomenduojami pranešimai

Štai mano save'ai, kuriais dalinuosi, vėliau įdėsiu daugiau. Ir tikiuosi Jūs prisidėsite! :D Visi mano save'ai yra PSU (uLaunchELF) formatu.

 

Kad išvengtumėme betkokių klausimų susijusių su save'ų perkėlimu ir panašiai aš iškarto nurodau gidą, kur tikrai rasite visus atsakymus - PlayStation 2 save'ų perkėlimas į PC ir atvirkščiai. Ir jei turėsite kokių klausimų dėl save'ų perkėlimo - klauskite gido temoje. Šioje temoje jokių klausimų tą tema nenoriu matyti! :D

 

Resident Evil 4

Archyve yra 5 save'ai. Pirmas yra RE4 system data save'as. Jame yra išsaugota informacija apie atrakintus ginklus, kostiumus, scenarijus. Kituose save'uose yra išeiti žaidimai Easy, Normal, Pro lygiuose ir Ada scenarijus. Visuose save'uose pradedate žaisti nuo pradžių turėdami visus galingiausius ginklus, įskaitant Rocket Launcher, Chicago Typewriter, Handcannon bei nemažą sumelę pinigų!

 

Resident Evil - Code Veronica-X

Archyve yra 2 save'ai. Viename žaidimas yra įveiktas vieną kartą ir pradedant žaidimą iš naujo (New Game), Jūs turite nesibaigiantį Rocket Launcher bei atrakinta mini-žaidimą Battle Mode su visais atrakintais veikėjais. Kitame žaidimas yra nerealiai hack'intas ir Jūs pradedate atsiloadinę žaidimą su visais daigtais dėžėje kokius tik galima gauti per visą žaidimą! Visi ginklai turintys po 256 šovinius, visi raktai, daiktai ir t.t.

 

Final Fantasy XII

Archyve yra 2 save'ai, abu hack'inti. Viename Jūs pradedate žaidimą dar tebevaldydamas Reks'ą Nalbinos pilyje, o pinigų yra visi devynetai. Žodžiu kažkiek milojonų ar milijardų :D daugiau jokių hack'ų. Manau pradėti su pinigais anoks čia didelis nusikaltimas. O kitame save'e veiksmas prasideda po to kai senasis Dallan'as jums papasakoja apie Sun Stones. Hack'inti 7000+ licence point'ai, visi item'ai, magijos, technikos ir t.t. Leveliai normalūs, pinigų tik 10,000. Save'as riebiam cheat'inimui. :D

 

WWE SmackDown - Here Comes The Pain

Archyve 1 save'as. Atrakintos visos arenos, daugybė pinigų, iš WWE Shop viskas nupirkta, visi prijomai, legendos, ~30 sukurtų wrestler'ių iš WCW ir WWF lygų bei mano sukurtas CAW'as.

 

WWE SmackDown vs. RAW

Archyve 1 save'as. Atrakintos visos arenos, daugybė pinigų, iš WWE Shop viskas nupirkta, visi prijomai, legendos bei mano sukurtas CAW'as.

 

WWE SmackDown vs. RAW 2007

Archyve 1 save'as. Atrakintos visos arenos, daugybė pinigų, iš WWE Shop viskas nupirkta, apstatytas locker room'as, visi prijomai, legendos bei mano sukurtas CAW'as.

 

The Sopranos: Road To Respect

Archyve vienas save'as. Kartą įveiktas žaidimas. Atvirai pasakius nežinau ar kas daugiau atsirakino be galerijos ir video iš žaidimo kūrimo proceso.

 

Silent Hill 3

Archyve vienas save'as. Žaidimas išeitas daugiau nei 15 kartų. Atrakintas extreme sudėtingumo lygis. Atrakinti bonusiniai ginklai (ypač Sub-Machine gun nesibaigiančiais šoviniais!), kostiumai ir t.t.

 

Na pradžiai tiek :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O situs save reikia kanors jiems padaryt ar tiesiok yrasai su uLaunchELF programa ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog išarchyvuok, metį į USB Flash raktą ir meti su uLaunchELF programa naudodamasis psuPaste komanda. Ir įspėju - Jokių Klausimų, Tomai, viskas ką reikia žinoti yra parašyta! Būk atidesnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 sevas kai praeini su rexu ir jis mirsta prarandi pinigus ir pradedi su vaan o jis turi tik 150 g. o antras seivas kai iseini i dykuma isijungia nuodai ir mazeja givybes o tu nuodu nei su vienais burtais ir geralais neisnaikinsi. manau reik ka nors padaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista keista, o man niekur nedigsta ir kaip tau tai patinka? O dėl antro save'o išvis nesuprantu ką čia kalbi. Nemoki Esunos panaudot ar ka? Tingi licence point'ais pasinaudojes pašūstrint galimybes, kad praktiškai visus status effect'us gydyt galėtum? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai visus tuos burtus ir potionus panaudojau kurie susije su tuo nuodu gydimu ir nieko nesigaun. gal reik dar karta bandyt persikelt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galetum nuhackint grand turismo 4 seiva kad butu daug pinigu ir kad butu psu failas. nes mano broliui reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galetum nuhackint grand turismo 4 seiva kad butu daug pinigu ir kad butu psu failas. nes mano broliui reikia.

intere pilna tu seivu,pats turejau GT4 seiva su belekiek pinigu ir auksu visose licensijose,na pilna visokiu variantu tu seivu,ko tik nori,pvz

http://www.gamefaqs.com/console/ps2/

jei patinka cheetint tai tik siuskis ir zaisk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galetum nuhackint grand turismo 4 seiva kad butu daug pinigu ir kad butu psu failas. nes mano broliui reikia.

intere pilna tu seivu,pats turejau GT4 seiva su belekiek pinigu ir auksu visose licensijose,na pilna visokiu variantu tu seivu,ko tik nori,pvz

http://www.gamefaqs.com/console/ps2/

jei patinka cheetint tai tik siuskis ir zaisk

:o paziurek data kada as parasiau as jau viska seniausiai ir suradau ir susidejau ir istryniau be to man cheatint nepatinka sakau kad bratkiui reikeja :o:o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pašom :D Jau maniau niekas į šią temą nebeparašys gyvenime. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pvz final fantasy uzstrigau vienoj vietoj.. pinigu neturiu kad daugiau potionu nusipirkti ir geresnio kardo.. wa save su pinigais be galo padomins zaidima siek tiek palengvins ir vel gris noras ji zaisti :D taip kad tokie biski pagalbininkai visai neblogai...:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.