seniecka

Linkomanija

Rekomenduojami pranešimai

Na ka isbandziau ja ir nenustebino ji manes , kas liecia ps2 zaidimu tera tik 20 kazkur , is kuriu tik pora yra nauju..... nlb suzavejo..... :evil:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai LM netaip jau labai orientuojasi į PS2 žaidimus. Tam yra atsigavęs nuo užvakar wWw.Blackcats-Games.NET kuriame duomenų bazė startavo nuo 0, nes buvo nuhack'inti. Reginkis ten, game'ai byra kas dieną į jų tracker'į. Beje kaip gavai pakvietimą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as black-cats.net ir pripazystu , nekantriai laukiau kol vel startuos ir uzsireginau..... tas balck-cats ir yr man asmeniskai geriausias trackeris , nes privatus ir greit is jo siuncias , ir kas geriausia - stabiliai.... tik lievai kad nuo 0 pradeda vel det geimus..... tai ner tokiu geimu dar kokiu norisi.... na o Linkomanijos pakvietima gavau uzpildes anketa.... jei turi mIRC nueik i kanala #linkomanija ir Topice bus nuoroda..... gal jei sian netingesiu imesiu ta nuoroda..... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ne ne, as jau turiu ten seniai accounta. Man nuorodos nereikia. Tik shaiaip klausiau. Blackats-games.net jau yra startaves. Jega yra!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ne ne, as jau turiu ten seniai accounta. Man nuorodos nereikia. Tik shaiaip klausiau. Blackats-games.net jau yra startaves. Jega yra!

Jeguce! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BlackCat'e prisireginau, bet BitComettas raso, kad as esu banned...

 

Kas do nsmn? gal ten butina donation padarayt, kad leistu siust?

 

Arba BitCommet netinka sitam saite kaip torrent client'as?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha per utorrent'a veikia:]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekur as jo nesiruosiu mesti, vien del to, kad BlackCats blacklist'ina BitComet. Tik tam ir naudoju uTorrent. Man BitComet interface'as zymiai labiau patinka...

Ir bendrai imant tokias lempas kalbet tai nerimta...

Pasakyk kuo uTorrent geresnis uz BitComet? Bet protingai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie banyja grybishkus klientus. So far uTorrentas nebuciau mates kad kur butu ishanytas. Tiesiog diegkite uT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vistiek nesutiksiu, kad BitComet "grybiskas", ar "be rysio", ar dar koks...

1.5 metu juo naudojuosi, jokiu problemu. Sukonfiguruotas pas mane taip, kad is interneto isspaudziu maximuma. Paargumentuokit kas nors savo peikimus, nes taip nerimtai tas pasakymas "uTorrent geriausias" skamba...

Vat pavyzdziui galiu pasakyt tikrai negera klijenta. Yra toks Torrent Storm.

Pucia labai gerai, bet... Jei prie tos pat interneto jungties esi ne vienas, tai kiti gali eit parukyt kai sita gaidi pakuri... Pasiema visa neta.

O apie BitComet nieko blogo negirdejau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vistiek nesutiksiu, kad BitComet "grybiskas", ar "be rysio", ar dar koks...

1.5 metu juo naudojuosi, jokiu problemu. Sukonfiguruotas pas mane taip, kad is interneto isspaudziu maximuma. Paargumentuokit kas nors savo peikimus, nes taip nerimtai tas pasakymas "uTorrent geriausias" skamba...

Vat pavyzdziui galiu pasakyt tikrai negera klijenta. Yra toks Torrent Storm.

Pucia labai gerai, bet... Jei prie tos pat interneto jungties esi ne vienas, tai kiti gali eit parukyt kai sita gaidi pakuri... Pasiema visa neta.

O apie BitComet nieko blogo negirdejau...

Na matau, kad cia labai jau daug kas is kitu pasiseme info, kad utorrentas valdo, o konkreciau del ko taip ir nezino. Mano manymu faktas yra tas, kad bitcommetas labiau resursu ryja nei utorrentas. Pas ka kompas senesnis ir dar formata senai begaves, tai bitcommetas jau ji ir uzlauztu negyvai ;), o utorrentas dar leistu pagyvent.

O cia idomiausia:

Utorrents - For Windows 95 (Winsock2), 98/ME, NT/2000, XP and above.

BitComet - For Windows 98/Me/2000/XP/2003. Hardware Req:tested on AMD K6 266MHz MMX, 128M RAM ( jis ant 95win neina ir jam net 128 ramu reikia) ;););)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.