evaldogog89

apie problema..

Rekomenduojami pranešimai

Kaip panaikinti apie save informacija kad nerastu google.lt.Ant tiek daug apie mane informacijos ismeta ir visa apie zaidimus ir panasiai.Taip galiu atrodyti "nerimtas".Kad facebooku sunaikinti neymanoma tai zinau.Labai nervina...pvz games.lt ismeta sena mano durna nika,telefona ir visa kita informacija apie mane, o paswordo nezinau nei niko, nei mailo.Ka galima butu padaryti is anksto dekoju :megusta:

Redagavo evaldogog89

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi rasyt y games.lt kad istrintu tavo profili ir visa kita, greiciausiai gali tekti nusiusti paso kopija kaip ydoryma kad esi cia tu, o del slaptazodziu, tai paieskok senuose email, gal rasi kur jeigu neistryniai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, kam tau to gali reikėti, juk iš niekeno bapkių nenuknisai? :megusta:

 

jei zmogus ieskos darbo, darbdavys i google suvedes jo varda ir pavarde matys, kad jis, kaip pats temos kurejas sake, "nerimtas". Manau taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi rasyt y games.lt kad istrintu tavo profili ir visa kita, greiciausiai gali tekti nusiusti paso kopija kaip ydoryma kad esi cia tu, o del slaptazodziu, tai paieskok senuose email, gal rasi kur jeigu neistryniai

 

Aciu uz patarima,bandysiu kaip seksis parasysiu.

 

jei zmogus ieskos darbo, darbdavys i google suvedes jo varda ir pavarde matys, kad jis, kaip pats temos kurejas sake, "nerimtas". Manau taip

 

Butent :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.