scalman

Replay ..senu zaidimu perzaidimas

Rekomenduojami pranešimai

Jau vasara buvau atsiuntęs Mafia ant savo loptopo, bet vos kelias misijas perėjas mečiau.Dabar kogero reikia bandyt vėl pradėt lošt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau vasara buvau atsiuntęs Mafia ant savo loptopo, bet vos kelias misijas perėjas mečiau.Dabar kogero reikia bandyt vėl pradėt lošt :)

 

man su mafia 1 buvo taip kelis kart. galvoju o noriu .atsisiunciu viska isirasau. pasileidziu .nu galvojau jau desiu lost. palosiu pradzia..hmm kazkas neto. seniau buvo toks idomus zaidimas. :npoker: GTA Vice City Deluxe PC va meginau. su naujom masinom.tai aisku jos nesipaiso visai i zaidima,bet irgi kelias gatves pralekiau, jau geriau orginalus Vice City.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai norisi ralio gero ka lost...hmm ..WRC3 , neblogas visai bet kazkas neto . o daugiau kaip ir nera ka. variantai traukt sena gera CMR 2005 ,arba RBR. RBR it is. valdymui pasemiau irgi sena gera Playstation dual shocka. mokykla tik basic praejau. tikrai uzteks.nekenciu tu visu laikyk toki greiti butinai ir pan nurodymu.. na pradzia sezono , pasemiau lanceri. pirmi etapai. atsilieku . nieko tokio. priprasim. Japonijoj jau rodom klase. dar ne visi laikai pirmi bet kuo toliau tuo viskas gereja. aisku digital gazavimu su stabdymu naudot neina. taip nepalosi. taigi pripratom prie desinio analogo akseleracijos ir stabdymo. ir tikrai geas jausmas kai stabdydamas randi ta riba kai stabdai bet ratai dar nesiblokuoja. super. ziemos trasose jau kompai visai letai pradejo vaziuot.arba as greitai tiesiog :megusta: . jegele geimas . :thumbup:

 

kam dar neaisku kas tas RBR

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

..ir kur as seniau buvau..nes tiesa sakant loses esu tik pirma dali. na tai yra ne pirma bet pirma kuri ant PS1 buvo. o sita tik dabar pasileidau. deja kazkaip jis nepalaiko pulteliu per meniu bent jau tai na su xpadder viska susitvarkai ir pirmyn..gerai atrodo, gerai valdosi, geros kovos, pribaigimai ,viskas ka gerai pamenu is praeitos dalies. :megusta: tie kardai , ir tas kaitaliojimas tarp pasauliu. ir jokiu loadingu :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka as galiu pasiulit tai Mafia I,Max pain,godfather,diablo,as sitos temos neskaiciau parasiau tik ka zinau is senu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka as galiu pasiulit tai Mafia I,Max pain,godfather,diablo,as sitos temos neskaiciau parasiau tik ka zinau is senu.

 

tai tu rasyk ka pats losi. o ne ka siulai. :megusta:

as dar ir sena gera Abes Oddysee pasileidau.

 

Nuotrauka

nu ir sunkybe ten juos visus isgelbet. :unhappy: ir paciam likt gyvam kartais neka lengviau. problema kad nesu ju perejas padoriau nei vieno is dvieju. vis baigdavosi kantrybe :alone:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu rasyk ka pats losi. o ne ka siulai. :megusta:

 

tai as dar kartais pasijungiu koki diablo II arba mafia su gofather ir fsio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.