mantaxk

Xbox 360 Flash ir update

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, zinau gal yra ne viena tema su panasiu klausymu, bet vistiek paklausiu. As noriu su savo xbox360 zaisti orginalius geimus live, bet mano xbox flashintas i +lt2 ar koke ten ir dar reik updata padaryt. Tai ar galiu daryt update neperflaesines i orginale fw ir ar negausiu bano? ar perfleshin i org fw ir tada daryt updata?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daryk update ale zinai tau tada reiks LT3.0 :thumbup:

Nunesk ismananciam zmogui sakyk man reikia atnaujint ir fsio nebeklausinek nieko vistiek atsakymas bus tokspat.

Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daryk update ale zinai tau tada reiks LT3.0 :)

Nunesk ismananciam zmogui sakyk man reikia atnaujint ir fsio nebeklausinek nieko vistiek atsakymas bus tokspat.

 

Man nereikes LT3,0 nes as zaisiu orginalius zaidimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada rasykis original fw, bet tai bano tikimybes nebesumazins, kadangi dvdromas jau buvo fleshintas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai man atrodo istrinus harda ir profiliu pernaujo prisijungus nieko labai nebutu, jei neflagintas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas tiksliai nezino, bet ir taip aisku kad fleshinta ir paskui grazinta i original turi zymiai didesne bano tikimybe. Per paskutini banwave visi tokie su original fw kurie buvo fleshinesi nukeliavo i bananu karalyste :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas tiksliai nezino, bet ir taip aisku kad fleshinta ir paskui grazinta i original turi zymiai didesne bano tikimybe. Per paskutini banwave visi tokie su original fw kurie buvo fleshinesi nukeliavo i bananu karalyste :mellow:

 

Kada tai buvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

~2 metus atgal

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.