Pihas

Del ekrano apsvietmo (Jau VEIKIA!)

Rekomenduojami pranešimai

Tai va nusipirkau psp fat'a uz 120lt nei daug nei mazai tik su 2 defektais iskiles ekranas ir neveikia apsvietimas visa kita tvarkoje kai persirasiau cfw . Jei kas susiduret ar turi minciu kame saknys nepatingekit parasyti ir pasidalinti savo ismintimi. Kas atspes duosiu tasku

Redagavo Pihas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PAs tave iskilimai(s su varnele pas mane nera lietuvisko raidyno) iskilimai(s normali) ir ar cia ant pacio LCD ekrano ar tik virselio stikliukas?Jei virselio tai is ebay arba is DX pirk nauja virseli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekrano itrukimas ir mane tas nelabai domina nes naujas 30 doleriu. Man idomu kaip sutvarkyti kad apsvietimas veiktu katik issiardziau kai susikaupsiu nusiraminsiu ardysiu toliau man idomu kur bedos kad jis neveikia

Redagavo Pihas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal koks kondikas nukepes ar varza nusprogus, arba parejo tas paketas po lcd kur apsvece o gal tas psp su diodiniu apsvietimu, nu nizinau jei su diodiniu tai gerai jei ne tai tex....

 

issiardziau kai susikaupsiu nusiraminsiu ardysiu toliau

o kuo ce toks susinervines?? isardyt nemoki?? ar ka dar beardydamas sulauzei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rankos kazko rankos dreba ;) Noriu susikaupti cia ne koki telika ardyt kur detales pirsto dydzio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc vakar issiardziau issiemiau ekrana ji isardziau praejau pro kiekviena sveisos dioda isziebiau poto grandine paziurejau ar nenutrukus varza buvo viskas ok pajungiau ant matinimo saltio viskas graziai veikia pasirodo beda ne su ekrano apsvietimu o su psp plokstes dalimi kuri is 3.6V padaro virs 20 V tai gal kas yra susidures ir zino kur ieskot nes nelabai as ten veikimo principo ikertu speju turetu buti rite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc vakar issiardziau issiemiau ekrana ji isardziau praejau pro kiekviena sveisos dioda isziebiau poto grandine paziurejau ar nenutrukus varza buvo viskas ok pajungiau ant matinimo saltio viskas graziai veikia pasirodo beda ne su ekrano apsvietimu o su psp plokstes dalimi kuri is 3.6V padaro virs 20 V tai gal kas yra susidures ir zino kur ieskot nes nelabai as ten veikimo principo ikertu speju turetu buti rite

ooo oho 20voltu?? neperdauk? iskur tu ce teip istraukei, tai visdelto psp su diodiniu apsvietimu.. net neisivaizduoju kame beda, gal kokia varza susvilo, ce mano manimu reiktu nest pas koki micro inzinieriu kieta, pafotkink kaip ten viskas atrodo !!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

20v permazai, neryskus ekranas :D tenais 6 diodai po 3-4V paskaiciuok dar pats vakar psijungiau o matinimas i juos pareina atskirai ten ne ta pacia "magistrale" kuria pareina informacija i LCD. Gal veliau pafotkinsiu db fotiko po ranka nera tai ka negi niekas nezino. Visi cia tokie pro geimeriai kad net nezinot kaip psp veikia?

Redagavo Pihas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip psp veike tai tik zino patys psp kurejei (JEPONU MICRO INZINEREI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As zinau kame saknys bet nesuprantu kurioje tiksliai vietoje

 

As zinau kame saknys bet nesuprantu kurioje tiksliai vietoje

Tai va radau sprendima jei pavyks parasysiu gidai ir taip gali kiekvienam nutikti (Ikristi PSP is ranku)

Jei rasysiu gida perspeju iskart jam reikes minimalios patirties elektronikoje tai reiksia moketi elgtis su lituokliu ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oij del manes gali nesijaudint, mano rankos ant tokiu dalyku tiesios ir dar patiesintos, buvo laikai kai su didziuliu pajelniku mobilnikus lituodavau, procesoriuku kontaktus, dziostikus, uh. tai vat :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:):) ivairei, ispradziu pririsinedavau visokiu sudu, bet tie sudai kol ikaisdavo, ir kartais nikaisdavo, poto su smirgeliu smirgelinau, :):):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susitvarkiau ekrana walio :) :) :) gal kada ir gida parasysiu mano atveju kaltas buvo ne ekranas su apsvietimu o Motinine plokste

Redagavo Pihas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.