Rekomenduojami pranešimai

kazkaip skeptiskai ziurejau i sita 3 dali,bet jau antra valanda ziurineju stream ant ps4,kai kurie jau turi some how sita zaidima,tai man visai patinka,db dilema pirkti ar nea,nes pirma ir antra visai nepatiko man,daug dialogu,neidomios misijos,nznau db ka daryt,ar nebus taip kad nusibos sitas po kazkiek laiko

PS:beje susijusi sita su pirma ir antra?

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip skeptiskai ziurejau i sita 3 dali,bet jau antra valanda ziurineju stream ant ps4,kai kurie jau turi some how sita zaidima,tai man visai patinka,db dilema pirkti ar nea,nes pirma ir antra visai nepatiko man,daug dialogu,neidomios misijos,nznau db ka daryt,ar nebus taip kad nusibos sitas po kazkiek laiko

PS:beje susijusi sita su pirma ir antra?

Tai gal nezaisk, jei tau nepatinka, kad rpg daug dialogu. Siuzetas labai tiesiogiai nesiris, bet bus veikeju is ansktesniu daliu, kaip ir reference i ankstesniu daliu ivykius. Turbut is skyrim mokyklos busi? :) nors si dalis arciausiai to is visos serijos. Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal nezaisk, jei tau nepatinka, kad rpg daug dialogu. Siuzetas labai tiesiogiai nesiris, bet bus veikeju is ansktesniu daliu, kaip ir reference i ankstesniu daliu ivykius. Turbut is skyrim mokyklos busi? :) nors si dalis arciausiai to is visos serijos.

nea,dark souls mokykla=))as neturiu omeny kad tu dialogu neturi buti,bet tiesiog ju per daug origins ir origins 2 buvo,bet sakau ziuredamas streama kazkaip susidomejau inquisition,gaila demo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kas pardavines PC Key pora kapeiku pigiau, PM. Zaidimas jau kompe laukia, cracko arba rakto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau savo kopija ant ps4,tai galiu pasakyti kad zaidimas padare ispudi,labai skyriasi nuo kitu rpg,cia tikras role playing game,be galo sunkus,ir su daug daug misiju,side misiju,secrets,ir t.t,ilgam ilgam manau as jame istrigau=)

Plius labai letai level kelesi,ir ginkla gera sunku gauti,zaidziu uz human warrior shield and sword

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir patinka RPG bet ar jis kuo nors ipatingas? Zaidziantys gal gali pakomentuot. Ar statsus galima kelti laisvai. Ar galima koki builda pasidaryti. Kuo jis skiriasi nuo kitu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir patinka RPG bet ar jis kuo nors ipatingas? Zaidziantys gal gali pakomentuot. Ar statsus galima kelti laisvai. Ar galima koki builda pasidaryti. Kuo jis skiriasi nuo kitu?

Levelis keliasi labai sunkei,ginlus,armora galima craftint,upgreidint,open world labai didelis,tuom ir skiriasi kad labai didelis world ir sunkus,jaigu strategijos nesumastei tai mirsi,ne seip hack and slash,tikras rpg

PS:yra zaidzianciu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Levelis keliasi labai sunkei,ginlus,armora galima craftint,upgreidint,open world labai didelis,tuom ir skiriasi kad labai didelis world ir sunkus,jaigu strategijos nesumastei tai mirsi,ne seip hack and slash,tikras rpg

PS:yra zaidzianciu?

O jis kuo nors ipatingas? Open worldu dideliu pilna, craftingas beveik kiekvienam RPG yra. Kazkaip jis man tik dar vienas eilinis zaidimas. Pora uzsenietisku review perskaiciau tai raso 3 lapus apie nieka.

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jis kuo nors ipatingas? Open worldu dideliu pilna, craftingas beveik kiekvienam RPG yra. Kazkaip jis man tik dar vienas eilinis zaidimas.

Cia kaip sakant jau kiekvienam savo,man jis paliko ispudi,ir atsiplesti nuo jo negaliu,jaigu kelti reikalavimus tai joks zaidimas netiks,o jaigu atsisest ir zaisti,ir megautis,tai patiks,plius sakykim palyginus ji su skyrim,tai jis daug geresnis,lyginant su lord of the fallen tai dvigubai,man ko gero jis vienas is geriausiu po dark souls

taip rpg zaidimu pilna,open worldu pilna,bet daugumoje visada kazko truksta,cia man asmeniskai,o sitame kaip ir visko yra

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lyginant su Skyrim jis daug geresnis? uztenka metacritic isijungti ir paziureti zmoniu nuomones,didzioji dauguma su tavim nesutiktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant ps3 ismeginau ..tai nelabai noretusi lost taip ziauriai nudowngradinta zaidima kazkaip per daug jau ...ant pc butu viskas padoru matyt, bet gameplay ismeginau.nzn ispudi zaidimai arba palieka iskart arba kazkaip nelabai. atakos labai jau paprastos. laikai ispaudes knopke ir net spaudyt jos nereikia. sumala ir tiek. garsas geras sakyciau, tiek kovu efektai tiek pataikymai kardu kartu su vibracija ...tas neblogai ..story gal ir nieko ir gal veliau bus idomiau ...kol kas tai neipatingai itrauke.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lyginant su Skyrim jis daug geresnis? uztenka metacritic isijungti ir paziureti zmoniu nuomones,didzioji dauguma su tavim nesutiktu.

O tu savo nuomonės neturi? Žmogus parašė, kad jam geresnis, o jis ne tai,kad savo, bet kitų nuomone rašo. :) Plius pasižiūrėjus DA:I vertinimus vartotojų metacritic

User Score
7.2

Mixed or average reviewsbased on 376 Ratings

User score distribution:
  1. Negative: 95
Visi negative 0,1,2 balo, tad matosi kokie žmonės tokius balus duoda, tau svarbi jų nuomonė? :)

 

Skyrim ir Dragon age yra gan skirtingi, nors ir to paties žanro žaidimai, tad juos lyginti būtų as pats kas kokį drive club ir gran turismo. Abu lenktynės, bet kai vienas labiau paremtas action, kitame daugiau strategijos ir gylio.

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.