anddrysss18

Kada turėsite xbox'ų?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norėjau pasiteirauti kada turėsite xboxų, nes jau atsibodo laukti, jūs juos gal jau vežatės nuo rugsėjo pradžios ir niekaip neatsivežat. :////

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk iš skelbimų ar kitų narių jei jau taip greitai nori :stare:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk iš skelbimų ar kitų narių jei jau taip greitai nori :stare:

 

iš playmanija shopo manau, kad patikimiau, nei iš skelbimų. Redagavo anddrysss18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik nereik cia lialialia kad beveik visur yra patikima.Ka tu zinai gal uzsoks ant kokia zemlecke ar dar kokia bruda.Jei perki is zmogaus tai turi but super atsargus.O jei is parduotuves irgi turi ja gerai pasidomet ir tada tik pirkt.Siaip siuliciau palaukt kol plm shope atsiras :thumbsup4:

 

Po tu visu patikimumu ir atsirand temos mane tas apgava ar anas,atsargiai vagis ir t.t

Redagavo theflexxey

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tik nereik cia lialialia kad beveik visur yra patikima.Ka tu zinai gal uzsoks ant kokia zemlecke ar dar kokia bruda.Jei perki is zmogaus tai turi but super atsargus.O jei is parduotuves irgi turi ja gerai pasidomet ir tada tik pirkt.Siaip siuliciau palaukt kol plm shope atsiras :thumbsup4:

 

Po tu visu patikimumu ir atsirand temos mane tas apgava ar anas,atsargiai vagis ir t.t

 

Jei zioplas esi tai aisku gali drasiai apgaut jau ir as esu uzkluves apgavo siektiek perkant... taciau geriauses budas perkant apziuret vietoj ir viskas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.